Ağustos ayı yeni infaz koruma memuru alımıı

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Bu ayın sonuna kadar herhangi bir ilan verilmezse yakın bir zamanda ilan çıkacağını sanmıyorum. 2012 Lisans Kpss olacak. 2010 Lisans Kpss puanı geçerliliğini yitirecek. Çünkü sınavın geçerlilik süresi 2 yıldır ve 2 yıl dolmuş olacak hem de yeni Kpss yapılmış olacak. Ağustosun ilk haftasında açıklanır. Lisanslar için 2012, ortaöğretim-önlisans için 2010'u isteyebileceği de aklıma yatmıyor. Adli tatil'de olunacak o zaman. Nasıl ilan verilebilir merak ediyorum. İnşallah çıkarda ben yanılırım.

kpss sınavlarına çok takılma debua eylülden önce alım olsunda ne zaman olursa olsun :)

öğrencilik alımını çok seri yaptılar bunda amaçları neydi acaba başvuru boy kilo mülakat çok seri oldu

Evet öğrenci alımları öyle oldu. Bir anda başlayıp bitti. Bir amaçları olmalı ki öyle hızlıca yaptılar. Tabi önemli olan Eylül'deki Kpss'den önce olması. Ben 1 hafta önce CTE'yi aradım. Telefondaki bayana denetimli serbestlik alımı olacak mı diye sordum. O da şu an için bir mesaj gelmedi dedi. Bende 3490 kişinin 860'ını öğrenci alımında kullandınız geriye 2630 kişi kaldı. Bunuda kullanmak için en uygun zaman yazın dedim. O da amirlerimiz çalışıyor dedi. Ben de alım yapılacak mı dedim. O da yapılacak dedi. İnşallah Kpss'den sonra demek istememiştir.

kpssden sonra yapılırsa aralıkta yapılır kpss den önce olursa temmuz da çıkar heralde ilan aralıkta yapılan alımda 2013 bütçesine göre yapılıyo bütçe onaylanıyo falan 31 aralıkta ilan çıkıyo

Şu 2630 kişiyi kullanmazlarsa eğer resmen boşa gidecek. Bunun içinde yazın olması gerekiyor. Ben bu ayın sonuna kadar bir umutla bekliyorum. Şu tercihler bir bitsin 27 Haziran'da. 30 Haziran 23:59'a kadar çıkarsa çıkar. Özellikle 7-8 Temmuz'da Lisans Kpss olduktan sonra açıkçası hiç umudum kalmayacak. 2010 Lisans Kpss puanı ölmüş olacak. 2012 Lisans Kpss açıklanmamış olacak. Kpss başvuru kılavuzunda deseydi yeni sınavın sonucu açıklanana kadar önceki sınavın sonucu geçerlidir diye. Böyle demiyor. Sonuç sınav tarihinden itibaren 2 yıl geçerlidir diyor. 10-11 Temmuz'da tam 2 yıl olmuş olacak. 10-11 Temmuz'dan sonra çıkacak ilanda 2010 puanını isteyemez. Dolayısıyla 2012 sınav sonucunu bekleyecekler. Lisans 2012, Ortaöğretim-Önlisans 2010 ister mi orası da ayrı zaten.

bana kalırsa alım felan yok umutlanmaya gerek yok.adli tatile 1 ay bile kalmadı ilana çıkması başvuru alınması mülakat bunlar 20 günde olacak iş değil yinede hayırlısı.bide aldığı ikml er başlamadı açık nerde ne kadar bilmiyor ..alım olmasını bende istiyorum ama boş yere umutlanmak var bide

mustafa cte tayin ilanına çıkarken ne yazmış en başa

T.C.

ADALET BAKANLIĞI

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü

Sayı : B.03.0.CTE.0.00.20-903.02/2830/64306 04/05/2012

Konu : Personel atama plânlaması

.................................CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞINA

Açıktan atamaları plânlamak, talepler arasında koordinasyonu sağlamak, personelin kurumlara dengeli dağılımını temin etmek ve atanma taleplerinin değerlendirebilmesini gerçekleştirmek amacıyla Genel Müdürlüğümüzce taşra atamalı personelin Adalet Bakanlığı Memur Sınav, Atama ve Nakil Yönetmeliği'nin 22'nci maddesi kapsamında yer değişikliği taleplerinin, personelin görev yaptığı kurum ile atanmak istediği kurumunun personel ihtiyacı gözönünde bulundurularak değerlendirilmesine karar verilmiştir.

açıktan atamaları planlamak alım olursa tatil felan dinlemez bakanlık çalıştırır savcıyı hakimi :)))

tolga_1988 katipler.net'te de aynı nickli bir arkadaş vardı sen o musun bilmiyorum ama ordada 12 Haziran'ı bekleyin diye yazmıştı. 12 Haziran'da birşey çıkmadı. Şimdide ona benzer 28 Haziran diye yazmışsın. Ben zaten Haziran ayının sonuna kadar bekliyorum.

inş.herşey istediğiniz gibi olur arkadaşlar.beklemek çok kötü bi durum.bende geçen sene sürekli araştırırdım alım var mı diye.hergün nete girip bakıyodum.Allaha şükür göreve başladım 3 hafta oldu :) sabredin arkadaşlar sabrın sonu selamettir.

inşallah arkadaşlar, herşey gönlünüzce olsun
3 mülakat hüsranından sonra 4. mülakatımda İnfaz Koruma öğrencisi oldum.
Umarım forumcip ailesinin tümü meslektaşımız olur, Selamlar

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt