2013 Yeni İkm Alım İlanı Çıktı 3015 Kişi

slm arkadaşlar herkese hayırlı olması dileğiyle yeni bir alıma daha başladık. ama benim anlamadığım şeyler war başvuruda bulunduğumuz ilde mi mülakat olacak?
o zaman yığılma olmayacaktır. sanırım ama benim gibi düşük puanlı arkadaşlar için iyi bi strateji geliştirmesi gerekiyor sanırım tecrübeli arkadaşların bana ve benim gibilere yardımcı olmasını rica edebilirmiyim.

Arkadaşlar bakın biz büyük aileyiz o yuzden artık şu adanalı kardesinizi sıralamaya girebilecegi yere yönlendirin yahu:) not.79.950 puan bayan:)

daha çok erken geleceklerdir ama ilanda alım yapılan yerler çok dağınık. sıralamalar arasında büyük puan farkları olabilir gibi gelior bana

son öğrenci alımının taban puanları elinde olan war mı arkadaşlar ben antalyaya başvurmuştum. 76.3 ile kapatmıştı.

arkadaşlar 2012 sonu çıkan ilanın listesi elimde mevcut foruma nasıl ekleyebilirim belki bi arkadaşımın işine yarar.

HEPİMİZE HAYIRLI UĞURLU OLSUN CENAB- ALLAH BENİ VE BURADAKİLERİ
BU İŞE NASİP VE NAİL ETSİN..

BURADA BİR ARKADAŞ GEÇENLERDE İLAN ÇIKMADAN BOY-KİLO HAKKINDA YORUM VARDI EVET BOY-KİLO DA MÜSAMAHA YOKTUR.ARKADAŞLAR
BİRDE 2 YIL TAYİN YASAĞI VAR. SEÇİM YAPARKEN 2 YIL DA GÖREV YAPACAĞINIZ YERİDE BİR NEVİ BELİRLEMİŞ OLUYORSUNUZ. BİR DE MÜLAKATA KATILMAYANLAR SORUNU VAR BENCE KUL HAKKIDIR.YENİDEN HEPİMİZE HAYIRLI OLSUN.

Hiç sorma ya kardeşim adam sıralamaya giriyor sonra mülakata girmiyor çok isteyenlere de engel oluyor yazık valla

Diyarbakırı düşünüyordum aslında..basvurular başladıginda beni unuutmayın geniş ailem yardımınızı da tabi:)

Hiç sorma ya kardeşim adam sıralamaya giriyor sonra mülakata girmiyor çok isteyenlere de engel oluyor yazık valla

EVET KARDEŞİM MÜLAKATA KATILMAYANLAR SORUNU ÇOK ÖNEMLİ ÇÜNKÜ ÇOK ÇOK İSTEYENLERİ ETKİLİYOR.BU DURUM

Bir önceki alımdan kazanıpta ikm olan arkadaşlardan kimse yokmu biraz bize anlatsın eğitimler nasılmış

Yukarı Alt