2013 Yeni İkm Alım İlanı Çıktı 3015 Kişi

komisyon ve il olarak ayrı başvuru şekilleri var bu sefer..
çalışmak istediğin il bir komisyona bağlıysa,o komisyonun sıralamasına girmeye çalışman lazım.ve komisyon seni sonradan komisyon içinde bulunan herhengi bir ile atayacak dıe bılıyrum..
yanlışım varsa düzeltilsin tabii !!!
kraliçe sen nereyi düşünüyorsun

puanımm benım çok düşük .gelcegını sanmıyorum bı yerın..gerçi gecen alımdada ole demiştim bi baktım istanbul puanları duşmuş keşke yazsaydm dedım..
her 5-10 kişi alıyor bu sefer çok kötu bi dagılım olmuş..ee d.bakır zaten puanlar ucar şimdi orada yıgılma olur..bilmyrm vallaa.
sen ne düşündün?
valla benim memlekette sadece burhanye 5 kişi alıyo ben oraya başvurcam 80,102 ile olursa orası olur olmaza kısmet ne yapalım yoruldum artık dışarıya sınava gitmekten bakarsınız kısemt burdadır 25 kşinin arasına girebilirsem tabi d.bakırdan sonra en çok bakırköy laıyor muhtemel yığılma olacak gerek yok yani

güzel puan girersin sıralamaya

komisyon ve il olarak ayrı başvuru şekilleri var bu sefer..
çalışmak istediğin il bir komisyona bağlıysa,o komisyonun sıralamasına girmeye çalışman lazım.ve komisyon seni sonradan komisyon içinde bulunan herhengi bir ile atayacak dıe bılıyrum..
yanlışım varsa düzeltilsin tabii !!!
kraliçe sen nereyi düşünüyorsun

puanımm benım çok düşük .gelcegını sanmıyorum bı yerın..gerçi gecen alımdada ole demiştim bi baktım istanbul puanları duşmuş keşke yazsaydm dedım..
her 5-10 kişi alıyor bu sefer çok kötu bi dagılım olmuş..ee d.bakır zaten puanlar ucar şimdi orada yıgılma olur..bilmyrm vallaa.
sen ne düşündün?
valla benim memlekette sadece burhanye 5 kişi alıyo ben oraya başvurcam 80,102 ile olursa orası olur olmaza kısmet ne yapalım yoruldum artık dışarıya sınava gitmekten bakarsınız kısemt burdadır 25 kşinin arasına girebilirsem tabi d.bakırdan sonra en çok bakırköy laıyor muhtemel yığılma olacak gerek yok yani

güzel puan girersin sıralamaya
valla belli olmuyor kısmet cabnım yaama daha alım olur umut yitirmemek lazım

valla kuzu ya kaldım ortada başvursam mı vurmasam mı diye. katiplik bi geçsinde bakalm. canım diyarbakıra gitmeye hiç gerek yok millet oraya başvuracak valla sen tlf dedinya yığılma olur die düşündüm de haklıısn valla. memleketime başvuralı gelirse gelir gelmezse napalm artk

selam senin memelket neresi canım puanın kaç

istanbul düşünülebilir aslında..gecen alımda düştü bılıyosun kuzu.hanı okadar ahlandık yaa:)

valla ya elene elene bi hal olduk artık :) senin puanın güzel sıralama gelir bunda gelmezse bile sonraki alımda gelir çünkü yüksek puanlılar gidecek çünkü çoğu..e lisans mezunları da atanırsa öğr. falan tmm işte sana sıra geldi :)

elene elene dururuz bi yerde :)

geldi işte biri :) sana sıra gelir bencede ya aslında başvurduğun yer önemli geçen alımda bayanlarda 72 ile kapatan yer vardı 80 ile kapatan yerde vardı başvuru yeri önemli

Yukarı Alt