2013 Yeni İkm Alım İlanı Çıktı 3015 Kişi

Bende Tarsus'ta sıralamada ilk 30'un içine girdim bakalım. Bundan sonra neler olacak göreceğiz. Hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun.

kardelenkurt

Kurucu
Yetkili Kişi

arkadaşım özellikle admin sessizdewrim olmak üzere ilgilenen bütün üyelere çok tşk ediorum inş. sonu da güsel olur da bende burda bi ikm kazanmış bi arkadaş olarak benden sonra gelecek olanlara yardımcı olmaya çalışırım

inşaallah buradan geçipte çok memur arkadaşımız var hatta şuan beraber çalışıyoruz sitemiz uyaptan da açıldı yalnız bırakmayalım sitemizi destek olalım birbirimize

arkadaşlar bakırköy adliyesi neden toplu sıralama yaptı sebebini bilen varmı ben yalova dsm için başvuru yapmıştım normalde yalova için 1 kontenjan vardı 5 kişinin gitmesi gerekiyordu ama bu durumda 75 puanın üzerinde başvuran herkes boy kilo ölçümüne gitme hakkına sahip oldu bu durum hep haksızlığa sebeb oldu hemde bakırköye sıralamaya girmesi gerekenlerin önünü kesti acaba boy kilo ölçümünden sonra illerine göre sıralama olcak mı sözlü mulakat için yoksa herkes tek bir yer için mi değerlendirilcek bu durum hem edirne dsm hemde çanakkale dsm içinde geçerli cevabını bilen arkadaş varmı

Açıkçası cevabı bende merak ediyorum. Toplu sıralama olacak dıye bılıyordum adlıyede ayrı sıralama olacak dendi ama toplu sıralama oldu.

ben söylemiştim toplu sıralama olacağını ama bazı kişiler yanlış yönlendiriyorsun diye bir ton laf söyledi... dediğimde çıktı.. ilanı iyice okumuştum..

ben söylemiştim toplu sıralama olacağını ama bazı kişiler yanlış yönlendiriyorsun diye bir ton laf söyledi... dediğimde çıktı.. ilanı iyice okumuştum..

Evet haklı çıktın toplu lıste oldu ama bana bugun adlıyede bakırköy metrıs ıcınmı basvurdun dedıler. neye gore nasıl dagıtım yapılacak ben hala anlamadım:)

Yukarı Alt