2013 Yeni İkm Alım İlanı Çıktı 3015 Kişi

bakırköy bayandan haberi olan yokmu yahuu acaba kacla kapatacak sessız devrımın tahmınlerı ne olur kı ben 78,109 la yazdım ama:(

slm arkadaşlar bileciği aradım az önce 75.137 ile kapatmış 4 temmuz perşembe sabah saat 9 da burda olun dedi katip
bilginize
bileciği yazan arkadaş warsa burda benimle irtibata geçebilir mi

Sıralamadayim ama mutlu degilim simdide ailem izin vermiyor:( sen yapamazsin diyorlar bayan için cokmu zorki:( hic mutlu degilim berrin abla:(

kardeşim hayırlı olsun darısı bana inş

inş kardeşim daha listeyi görmedik ama katip öle söyledi inş doğrudur şimdi içimi farklı bi korku kapladı. tmm puan olarak içerdeyim ama ya bi aksilik olduysa ya eksik ewrak gönderdiysem die takılıor kafama

admin bu arada söke çorum we tekirdağp da açıklamış istersen onları da ekle siteye

çorum 78
tekirdap ve söke 75 ile kapatmış

bilginize giren arkadaşlara hayırlı olsun

*clap*
hadi gözün aydın kardeşim darısı adana1903'ün başına

tşk.ler admin senin sayende inş forumdaki bütün arkadaşların başına

arkadaşım bi şekilde ikna et bence daha kazanmış değiliz zaten bu ilk aşama bak sende bende ilk defa sıralamaya girdik mülakata katılmaya da hak kazanacağız inş. bi şekilde ikna etmeye çalış gerekirse adminle görüştür aileni seni destekler eminim

kardeşim ben zonguldaği aradım ama hiç bi bilgi wermediler benden duymanı isterdim ama bilgi alamadım ama sıralamadasın inşins kardesim bana verdikleri bilgi 300 civarı başvuru oldugu

gene mesai bitimini bulduracaktır istanbuldakiler :(

İstanbul Anadolu ya 74 demişler..

demişler derken açıklandımı yoksa duyummu var?

Yukarı Alt