2013 Yeni İkm Alım İlanı Çıktı 3015 Kişi

bidenemmm gelmışşş benmm:)

bağa bak hele nereye yazacan.hem kendın hem benm için bi düşün bakalım bı ssaha arastrması yap sen bu işleri iii beceryn :)

haklısın aslında bayan olarak alım çok az oluyor. ama bu kadar siteye üye sayısı warken neden aktif değiller o şaşırtıor

arkadaşlar şuan işteyim elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıcam sizlere. biraz anlayış. diğer adminlerimizin çoğu vardiyalı çalışıyor...

buyrun linkten 2012 sözleşmeli ikm taban puanlarına ulaşabilirsiniz.....
Bağlantıları görmek için üye girişi yapmalısınız.

hoşgeldin admin senin ve diğer adminlerin ne kadar yardımcı olduğunu en iyi bilenlerden biriyim sanırım. yardım etmek sizdeyse anlayışlı olmakda bizde

admin 2012 sonunda yapılan öğrenci alımının da bildiğin taban puanlar war ise onları da paylaşabilirmisin en azından bildiklerini

Fethiyede sıraya girememişmiydin arkadaşım ?

Maalesef kardeş. Malum başvurular 6500'leri geçince giremedik. Bir de şu 80 puan alanların çok istisnai yerler dışında sıralamaya %99 gireceğini düşünüyorum. Düşünsenize Siverek 9000, Fethiye 6500 başvuruda bile 80 e düştü puanlar.

BANA GÖRE ALIM ÜLKE GENELİNE DENGELİ DAĞILMIŞ. EN AZINDAN GEÇEN YILLARDAKİ GİBİ DEĞİL. ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN.(amin)

Maalesef kardeş. Malum başvurular 6500'leri geçince giremedik. Bir de şu 80 puan alanların çok istisnai yerler dışında sıralamaya %99 gireceğini düşünüyorum. Düşünsenize Siverek 9000, Fethiye 6500 başvuruda bile 80 e düştü puanlar.

kardeşim kasım'daki alımımı söyledin.birde o zaman kaç kişi çağrıldı.
belli olmuyor mesala erzurum 80 küsürdü hemen onun ilçesi olan oltu 72 idi.
öyle küçük yerlerde alım vardı ki örenğin 3*5=15 kişi çağrılacaktı ya başvuru 11 kişi de kalmıştı. bir de akılcı başvuru yapmak lazım .

kardeşim kasım'daki alımımı söyledin.birde o zaman kaç kişi çağrıldı.
belli olmuyor mesala erzurum 80 küsürdü hemen onun ilçesi olan oltu 72 idi.
öyle küçük yerlerde alım vardı ki örenğin 3*5=15 kişi çağrılacaktı ya başvuru 11 kişi de kalmıştı. bir de akılcı başvuru yapmak lazım .

Evet Kasım'daki alım da herkes az alım olan yerlerde sıralamaya giremem düşüncesiyle alım sayısının yüksek olduğu yerlere başvurdu.83 alanlar bile sıralamaya giremem korkusundaydılar :D Tabi bunda ilk alım olmasının etkisi de çoktu.

Yukarı Alt