2012 - 2013 SÖZLEŞMELİ İKM ALIMI

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Arkadaslar 65 bin alim onaylanmis 35 bini mebin ikm ne kadar belli degil 1 haftaya ilan cikarmis 2000civarinda olacagi bazi net sitelerinde yaziyor

hadi hayırlısı bakalım beklemeye devam...sözleşmelide alsalar keşke 2000 sözleşmeli 2000 öğrenci şeklinde sözleşmeli alırlarsa alım sayısıda artar.. inşallah alırlar

100 gün geçikmiş kurum atamaları başbakanın onayını bekliyor diye bihaber okumuştum. Nezaman onaylanacak bakalaım.

arkadaşlar katipler.net facebook sayfasındaki bir arkadaş cte yi aramış ilan için telefonu açan görevli bu ayın sonuna ilan çıkacak demiş hazırlık yapıyoruz demiş benden söylemesi kardeşlerim inşallah çıkar hadi bakalım hayırlısı...

arkadaşlar memurlar netteki arkadaşlarla dün anlaştık sabahtan beri cty arıyoruz adam hepimize bu ayın sonunda ilan zaten ikm için çalışmalarımız var dedi ama alım şekli hakkında komisyona yapılacak tercihler dedi haberiniz olsun...

yani şöyle önceden komisyon seçip il seçiyorduk şimdi sadece komisyonun 5 katı olacak yani bayanlarda puanlar 80 81 civarı kapatır erkeklerde de 78 civarı falan kapatır puanlar uçar..

Geçen yıl yani eskiden neyse o oldu. Puanların çok yüksek olacağını sanmam....
ayrıca benim duyumum sözleşmeli olacak diye ama.

Peki hangi ilde çalışacağımız nasıl belirlenecek?büyük bir ihtimal eğitimin sonunda kura çekilir polislik gibi...

70 bin kadro dağılımı yapılmış, Adalet Bakanlığına 4310 kadro ayrılmış büyük bir ihtimal çoğuda ikm olur heralde, benim tahminim denizli eğitim merkezide hazırmış zaten 3000 e yakın bir alım olur gibime geliyor...arkadaşlar bu arada kandiliniz mübarek olsun hayırlı kandiller bol bol dua edelim inşallah...

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt