2012 - 2013 SÖZLEŞMELİ İKM ALIMI

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
ilan verilcek mülakatlar eğitim merkezi bulunan il adalet komisyonlarında yapılcak sonra seçicen nereye girmek istiyosan listeye girersen mülakat olcan kazanırsan eğitim sonra 2 ay staj ceza infaz kurumunda sonra iş başı inşallah

birde ben inanmıyorum ama olabilir mesela erzurum komisyonu 60 kişi alıyo 30 bayburta 30 trabzona önceden liste 30.5:150 kişi oluyodu ayrı ayrı şimdi 60.5:300 olcamış listeler bir olcakmış yani bu sefer 3 kişi 5 kişi alan yerlerde puanlar düşmicek 72 lere felan biraz yüksek kapatır listeler

4000 ikm 310 katip alımı olur..2012 yılında ''Ceza ve Tevkifevleri 304 Zabıt Katibi Alımı İlanı 2012'' 304 alım olmuş 2012 yılında..2011 yılında ise '' 335 büro personeli (ceza infaz kurumu katibi)'' alımı olmuş ve 2011 yılında 4000 ikm alınmış..rakamlar çok değişmez. ikm açıklığı çok fazlaymış yani en azından silivride ve metris cezaevindeki tanıdıklarımdan açık olduğunu duydum.

arkadaşlar şimdi çok önemli bir konuyu yazıyorum editörlerden ve sizden ricam ve isteğim bu önemli mevzuyu başlık olarak açılması hatta başvurular zamanı anasayfa dahi taşınması...
zamanı geldiğinde illaki ilan çıkacak başvurularda başlayacaktır...ama puanı 70 ve üzeri olan herkes lütfen başvuru yapmasın boy ve kilo ölçümünde kesinlikle mm(milimetre)gram cinsinden dahi taviz musamma yoktur ve olmadı...eğer inanmayan varsa şu şekilde biraz uğraşıp bunu net bir şekilde görebilir http://www.erzurum.adalet.gov.tr/bu siteden duyurular kısmından haber arşivini tıklayıp sınav ilanları ile ilgili duyuruları tıklayıp boy kilo ölçüm sonuçları listelerine ulaşabilirsiniz.bakın görün bakalım(yada bu kadar uğraşmam diyosanız erzuruma yada başka bir merkeze gittiğinizde boyunuzun ölçüsünü alıp dönersiniz memleketinize) 1,69,5 cm 169, 6 ile elenenlere bakın bakalım, evet yalnızca 5 mm yani yarım santim evet 4 mm yarım santimden daha az, yüzlerce kişiyi görecekseniz.zaten boyunuzu 1,70 sanıyosanız 1,68 küsür çıkacaktır.kesinlikle musamma yok orda elektronik olark yazıyo 169,5 yazarsa elendi yazıyor otomatikman o şekilde program atmışlar.bakın bakalım erzurum için ve izmir için yapılan ölçümlerde bu şekilde yüzlerce kişi elenmişmi elenmemişmi...önümüzdeki sınavda bu durumla karşılaşmasın hiçkimse bu iş için tüm şartları tutan arkadaşlarımız ne yazıkki boy kilo ölçümüne katılamıyo.çünkü ben kpsden 85 aldım 95 aldım ama boyum 169 benidemi eleyecekler diyen insanların sayısı azımsanmayacak kadar fazla.evet senide isizide eleyecekler çünkü tarılar elektronik yani duygusal davranmıyorlar...

bu arada boy ölçümüyle ilgili bir taktik vereyim malesef boyum uzun cıksın dıye dımdık durup basınızı yukarı kaldırıyorsunuz bılmıyorsunuz kı arkadan ölçüyorlar !

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü’ne kadrolu 236 şoför, 183 ceza infaz kurumu katibi, çeşitli branşlarda 176 teknisyen, 46 aşçı ile 26 kaloriferci olmak üzere toplam 667 kadroya personel alımı yapılacak............ Bu ikm alımı ilanında yakın olduğu anlamına mı geliyor acaba inşallah öyledir

Diyanetin de alım ilanı çıktığına göre memur alımı onaylanmış demekki. Muhtemelen çalışmalar bitince çıkacaktır. Daha doğrusu çıkması lazım artık:)

Arkadaşlar şimdi benim anlamadığım olay bu ölçümler eksik mi çıkıyor ona göre mi ayarlıyorlar e ben boyumu kilomu biliyorum kendimde ölçmedim alette ölçtürdüm eminim biliyorum ya eksik cıkarsa benim diye içime sıkıntılar basmaya başladı vala

kardelenkurt

Kurucu
Yetkili Kişi
bizim cezaevine şuan 80-90 memur lazım..

sincan kampüsüne şuan 2 cezaevi daha yapılıyor..

acil memur lazım ki bunu bakanlık ilgili yerlere iletmiştir.

eli kulağında alımların

cte personel alımının duyurusu yapıldı ikm hariç.. zaten ceza evi katipliği rakamıda çok komik 183 kişi... nerede gireceğimi bilemedim seç beğen hesabı..umarım ikm böle olmaz

Arkadaşım acaba adamların ay sonunda çıkacak dediği ilan bugün çıkan şoför, katip alımı olmasın. Aradığın numarayı versen birde yarın ben arasam

Polisliğe başvuracaktım o da yaş oldu alım bayanlarda 250 olduğu için zaten bu senede yaştan dolayı son şansımdı .Torpil işleri çok dönüyormuş ondan da vazgeçtik ,yine tek çıkar yol İKM kaldı . İlan biran önce çıksa da bir umut olsa..

Arkadaşlar tahmin ettiğim gibi daha önce arayan arkadaşlara söylenen ay sonu çıkacak olan ilan şu dün çıkan şoför,teknisyen ilanıymış. Şimdi cte yi aradım çıkan bayan gayet kesin bir dille infaz koruma ilanı diye bir olayın gündemde olmadığını söyledi. Bende bu ay sonunda çıkacak diye söylenti var dedim. Oda inanmayın hele bu ay kesin yoktur dedi. Üzgün ve bunları söyleyen kadının yalancısıyım.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt