2012 - 2013 SÖZLEŞMELİ İKM ALIMI

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
bana kalırsa böyle daha iyi oldu..neden şimdi bakırköy diyelim 700 kişi alacak 5 katı ne olur 3500..diğer türlü 860 kişilik izmiri yazdık ne oldu bulduk kendimizi 4 bininci sırada bilmiyorum bana göre mantıklı herkesin görüşü farklıdır tabi..

inşallah sözleşmeli olur keşke hem sözleşmeli hem kadrolu açılsada ikisinede başvurabilsek geçen sene böyle olmuştu şu anda cte nin ikm boş kadrosu 6800 lerde

ankara ya yakın biri tutupta istanbulu yazamıcak mı yani herkes kendi komisyonu ne alırsa ona mı başvuracak ?*hmm*

Burada olup emek veren bütün aynı yolda yürüdüğümüz arkadaşlara ve bana allahım nasıp eder inşallah dayanın arkadaşlar az kaldı ilan bir çıksın içimiz biraz da olsa ferahlayacak .Görelim mevlam neyler neylerse güzel eyler herkese selam ve saygılarımla....

2 NİSANDA CTE Yİ ARAYAN Bİ ARKADAŞIN YAZDIĞI YORUM
"ben bugun cte aradım dedimki: özellikle sözleşmeli alım olcakmı? diye yok artık kadrolu öğrenci dedi.neden katip mübasir aşcı şözleşmeli oluyorda bu öğrenci oluyor dedim?polisler gibi eğitimli olcak dedi. ne zaman alım pekı dedim . biz personel ihtiyacını bildirdik alım olması yönünde yazıyı gönderdik bize cevap gelince olcak dedi. ne zaman gelir dedim yıl sonuna kadar dedi.. bende cte müdürü acıklama yaptı 4000 tane katip mübaşir alımından sonra diye dedim. o demişşe doğrudur dedi. yanı adam bilmiyor bile.Ama o yazıya ne zaman cevap gelir orası muamma .. körler sağırlar birbirini ağırlar."

zabit katibi alımlarıda bitti sonunda bizim ilan ne zaman çıkar acaba yakında çıkar inşallah bekle bekle bi hal olduk...bide inşallah sözleşmeli olur alımlar kadroluda mulakatlar hiç iyi değil zaman çok kısıtlı..

Arkadaşlar ne aydır ilanı bekliyorum bir türlü çıkmadı ümidimi yitirmek üzereyim çook moralsizim ne zaman çıkacak bileniniz var mı ??

memurlar.net in yapmış olduğu habere göre 65 bin açıktan atama izni varmış kurumların adalet bakanlığının 4.500 açıktan atama talebinde bulunmuş başbakanın onayı gerekiyormuş inşallah onaylarda biran önce ilan verilir...

EVET ARKADAŞLAR ARTIK SIRA BİZDE KATİPLİK ARTIK BİTTİ İLANIN NE ZAMAN ÇIKACAĞINI ARAŞTIRMALARIMA GÖRE AZ BUÇUK BİLİYORUM AMA TARİHİ BURAYA YAZMAYAYIM YANLIŞ BİLGİLENDİRME OLMASIN BU ARADA ADALAET BAKANLIĞI 4500 PERSONEL TALEB ETMİŞ HADİİİ BAKALIM KAYNAK MEMURLAR.NET

Adalet Bakanlığı 4500 personel alımı yapacak şimdi haberlerde okudum , yaş otuz bu yıl bitmeden yapsada başvuru şansımızı kaybetmesek

4500 personelin 2000 tanesi muhtemelem ikm olur. Haziran ayında tekrar katip ve mübaşirlik alımı olacağını söylemişlerdi adliyede.

Selam stanny,
Şu ikm alımlarında son durum ne bana bir özet geçi versene zahmet olmazsa,
En son alımlardan bu yana foruma bir yada iki kere anca girmişimdir; okusamda senin özetinin yerini tutmaz :)

Özelden ben sana kısaca özetledim:)

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt