mülakata hazırlık e kitapları

merhaba değerli forumcip üyeleri...

daha önce arşivlediğimiz mülakata hazırlık e kitapları tekrar yayınlıyoruz. İnşallah 2. ikm öğrenciliği hakkımızda hayırlı olur ve kazanırız... Dualarımız Tüm Forumcip Ailesi için...

1. e-kitap :
Bağlantıları görmek için üye girişi yapmalısınız.

2. e-kitap :
Bağlantıları görmek için üye girişi yapmalısınız.

(dosyaları arşivden çıkarmak için bilgisayarınızda Winrar programının yüklü olması gerekmektedir. e-kitaplar PDF formatındadır)

kardeşim onu düşündüm fakat forumda sadece sorular paylaşılmış. cevaplarını aramak çok uzun sürer. yetiştiremem. fakat bi ekip kurup çalışılırsa bir gecelik işi var.

eee onuda üyeler biraz düşünmesi lazım başvuru zamanı 10 gün sonrası hemen sınavlar. bizde adayız sonuçta.... eğer yardım edecek gönüllüler varsa buraya yazsın

hazırlıksız yakalandık ercan :( 2012 kpss sonucuna göre alım olcak diye yavaştan bu yaz bunu hallederiz diye düşünüyordum. şu atamalar bitsin yolumuza bakalım derken pat ilan çıktı

adminler bu alımda da fazla vakit yok yapabileceğimiz bişeyler warsa ben yardıma hazırım gündüz pek bişey yapamam ama akşamları katkım olur die düşünüorum

sen önceki dönemlerden tecrübelisin adaylarla ilgilenebilirsin bizim gibi.. soruları oluyor erkeklerle ilgilensen kafi.

izmirin sınavını erzurum yapıyor. evrakları tamamladıktan sonra muhabereye gidiceksiniz adliyede ordan numara vercekler üst yazı yazcaklar sonra aps ile ptt kargo oldu şimdi sınavı yapan komisyona göndereceksiniz. tekrar söylüyoru SINAVI 4 KOMİSYON YAPICAK BUNUN NEDENİ O KOMİSYONLARIN OLDUĞU YERDE EĞİTİM MERKEZLERİ VE BURALARDA EĞİTİM VERİLİCEK...

kafamı meşgul eden bir soru sormalıyım zira düşünmekten hindiye döndüm...ben Ankarada oturuyorum sınava nerede girmeliyiym adalet myo mezunuyum yenu mezun oldum ilk kpss em ve puanım 71.teorik olarak istanbul olmaz alım çok müracatta çok olur ankara maraş ve erzurum e ankara yüksek kapatırsa ne olur yu hu kısaca nerede gireyim sınava ters köşe olmayayım diye soruyorum hani nasılsa buraya pek kimse başvurmaz deyipte araya gitmeyeyim,,,:)

adalet mezunu olduğun ve 70 puanı geçtiğin için sen listeye direk giriyorsun istediğin komisyona başvurabilirsin ama en mantıklısı ankara tabi

direk ankara başvur liste başı sıralamadasın. adalet mezunlarına öncelik var. puan sıralama listesi. başka yerede bakma

Yukarı Alt