mülakata hazırlık e kitapları

sorulara cevap sözlüye yarar, mülakatta 70 altında kalırsan; hani anlayış ve fiziki durum bakımından, eleniyorsun bildiğim kadarıyla...

Sitrese girdim arkadaş ya hayırlısıyla kazansak ustumden yuk kalkacak.

e-kitabın tasarımı bitti arkadaşlar. iki kitap ve bazı bilgileri birleştirip tek bir kitap içinde topladım. yayın için yetkiliye gönderdim. toplam 55 sayfa..

Vakit çok az kaldı emekleriniz için sağolun faydalı olacağına inanıyorum buu yüzdende bir an önce yayımlansa güzel olur.

birde mevzuat kısmında infaz hukukunu paylaştım ben.. onu kesnlikle alın arkadaşlar.. cezaevi personellerinin hepsinin ayrı ayrı görevleri bulunuyor..

Abiciğim Allah razı olsun ama geç kalıyoruz sanki? Olduğu kadarını yayınlasanız v1 adı altında. Güncellendikçe de v2, v3 diye gidersiniz. Bir an önce elimize geçerse çok iyi olacak.

Elinize koluna aklınıza sağlık. Yalnız vakit çok az kaldı sorulacak soruların hepsini vermeniz mümkündeğil zaten eksik olan yerleride bizahmet biz adaylar araştırıp çalışırız nekadar çabuk olursa okadar ıyı olur. Birde e-kitabın sayfalarına sitenin ismini yazmayı unutmayın:)

Yukarı Alt