mülakata hazırlık e kitapları

e-kitap ne zaman yayınlanacak arkadaşlar. içinde bakırköy adliyesinde daha önce çıkan sorular da varmı?

arkadaşlar e-kitabı yayınladık. şimdi yukarıda dosyalar bölümü var. oraya tıklayın. sonra liste çıkıcak karşınıza oradan e-kitap yazan yazının üstüne tıklayınız sonra indir butonu olan yer çıkıcak indireceksiniz.. biz genel bir kitap hazırladık. bakırköy komisyonu güncel bilgilerdende soruyor.. geri kalan cezaevi personellerine ait tanımları hazırlayacağım dosya olarak oraya kayıt edeceğim... sizde inkılap tarihi mevcuttur onlarada çalışın lütfen..

ben indirdim de 9. madde den başlıyor word dosyaları ceza genel hukukundan yani. yoksa benmi yanlış indirdim

yok doğru onlar ceza hukuku var içinde.. benim yapacağım ayrı bir dosyada olcak hazırlayacağım onu bugün hemencecik ;) infaz hukukundan. sizide adaletçi yapacam az kaldı :) onlar ders notlarım benim :D

dur o başmemurluk sınavı için notlar hemen eklicez :D

benim indirdiğim değil yani. daha eklenmedi bizim çalışacağımız

dur o başmemurluk sınavı için notlar hemen eklicez :D

benim indirdiğim değil yani. daha eklenmedi bizim çalışacağımız

kardelenkurt hazırlıyor şimdi bekleyin ;)

kardelenkurt

Kurucu
Yetkili Kişi
arkadaşlar bu başlık yani "mülakat hazırlık forumu" sadece üyelerin görebileceği bir forumdur. Burada linkler paylaşabilir.

cezaevi çalışanlarının tanımlarını paylaştım arkadaşlar dosyalar bölümüne girerek onu indirebilirsiniz

Yukarı Alt