mülakata hazırlık e kitapları

direk ankara başvur liste başı sıralamadasın. adalet mezunlarına öncelik var. puan sıralama listesi. başka yerede bakma tamam çookk teşekkür ederim :))

tamam çookk teşekkür ederim :))

Sen sessizdevrimi dinle dila çok ikm adayını yönlendirmesiyle kazandırdı :)

tamam çookk teşekkür ederim :))

Sen sessizdevrimi dinle dila çok ikm adayını yönlendirmesiyle kazandırdı :) dinlicem zaten maraştan vaz geçtim kazanırım inşallah kazanırız

İnşallah kazanırsın ama mülakata iyi hazırlan zaten yaklaştıkça mülakatta ne giysem nasıl dursam gibi sorularla daha çok konuşuruz :)

İnşallah kazanırsın ama mülakata iyi hazırlan zaten yaklaştıkça mülakatta ne giysem nasıl dursam gibi sorularla daha çok konuşuruz :) nasıl yani giyim problem mi ovvv yoooo ne giycez :)))

İnşallah kazanırsın ama mülakata iyi hazırlan zaten yaklaştıkça mülakatta ne giysem nasıl dursam gibi sorularla daha çok konuşuruz :) nasıl yani giyim problem mi ovvv yoooo ne giycez :)))

Kız milleti deil mi hemen basladınız tabiki giyim önemli onu bana değilde kız arkadaşlara sor ben bilmem ;)

Kız milleti deil mi hemen basladınız tabiki giyim önemli onu bana değilde kız arkadaşlara sor ben bilmem ;)hobaaaaaaaa yav kasmaya na gerek var ;)

tamam :)) mülakata kaldığımı nasıl öğrenicem

başvurulardan sonra mülakata kalanların listesi yayınlanacak, o zaman illaki öğrenirsin ama adalet myo mezunu oldugun için listeye girmekte sorun yaşayacağını düşünmüyorum :)

tamam :)) mülakata kaldığımı nasıl öğrenicem

başvurulardan sonra mülakata kalanların listesi yayınlanacak, o zaman illaki öğrenirsin ama adalet myo mezunu oldugun için listeye girmekte sorun yaşayacağını düşünmüyorum :) inşallah arkadaşım inşallah :))

Evet tertemiz olmuş birikince sık sık temizle yoksa arkadaslarla fikir alış verişinde sıkıntı yasarsın böyleliklede alışmış oluyosun foruma tabi kazaanıp yerleşen unutup gidio sonra ama :D

inşallah... nice kazanan arkadaşlar kazanana kadar forumun müdavimiydi, kazandıktan sonra ise yüzlerini gören cennetlik...

forumda bir çok ikm arkadaşımız var, aday kişilere yardımcı oluyorlar ben diyorum ki kaç tanemiz mulakat sorularını bildiğimiz için seçildik ? yani asıl çalışılması gereken komisyona ben bu işi yaparım imajını vermek, yoksa komisyon sana sormuş milmem şu şiri hangi yazar yazmış, şu dağ nerde falan hepsi teferruat.

Yukarı Alt