Kazanan adaylarımız

şimdi ben edirneyi kazandım 21 inde de eğitime başlıcaz büyük ihtimal.127 kişi edirne için başvurduk ama hangimiz ikm hangimiz denetimli serb. memuru olcaz bunu nasıl öğrenicez? yada neye göre bunu ayırıcaklar(puana , isme vs). yada kaç ikm kaç dsm alınacak bilgisi olan aydınlatabilir mi ? mesela zong. adliyesi söylemiş 4 adayına siz dsm olucaksınız diye. fakat bizim edirne bilmiyo ?

merhaba bir sorum olacaktı size bn askerliği yaparken bir ameliyat geçirdim ve askerliğimi tamamlıyamadım ama sağlık raporumda sorun yok infaz koruma memurluğu yapabilir sağlam yazıyor acaba bir problem çıkarmı ...

merhaba bir sorum olacaktı size bn askerliği yaparken bir ameliyat geçirdim ve askerliğimi tamamlıyamadım ama sağlık raporumda sorun yok infaz koruma memurluğu yapabilir sağlam yazıyor acaba bir problem çıkarmı ...

hiç sorun çıkacağını zannetmiyorum . komisyon o yazıya bakacaktır zaten . infaz koruma memurluğu yapabilir demesi yeter. problem çıkmaz.

hiç sorun çıkacağını zannetmiyorum . komisyon o yazıya bakacaktır zaten . infaz koruma memurluğu yapabilir demesi yeter. problem çıkmaz. inşallah çıkmaz ister istemez insan tedirgin oluyor

ktufan

Yeni Üye
Merhabalar, forumu 5 dakika önce gördüm ve bu kadar belirsiz bir ortamda üşenmeyip bunca soruya yanıt verdiğiniz için hemen üye oldum.Ankara ikm yi kazandım 1-2 sorum var yardımcı olabilirseniz memnun olurum.
Sağlık raporunda Gözlükle İkm olur yazıyor.Gözüm 0.50 ye 0 bi sıkıntı olurmu? ve bir de eğitim bitiminde atamamız hemen yapılırmı? yani 5 aylık eğitim haziran da bitse temmuz ayında atanabilir miyiz?
Şimdiden teşekkür ederim.

sorun olmaz. bir çok ikm gözlüklü. eğitim bittikten sonra atamanız en geç 1 ay içinde olucak

bolvadin komisyonu için asıl olarak kazananlar belgelerini nereye ve ne zaman teslim edecekler bilginiz var mı? zira bolvadin adliyesine ulaşamadım, mülakattaki bayan 24 ocak demişti yardımcı olursanız seviniriz...*clap*

arkadaşlar biraz önce istanbul ikm eğitim merkezini aradım dedı kı görevli memur bızımde hıcbır bılgımız yok bakanlıktan bılgı gelmedı dedı ama dedı grup grup olacak dedı daha bellı degıl hıcbısey dedı cte nın sıtesını takıp et dedı orda kımın hangı grupta ne zaman eğitime başlayacağı yazacak dedı

gokturk2

Yeni Üye
bende aradım bıraz evvel maraş eğitim evini maraş komısyonundan sınava gırenler ıcın 21 ocak baslangıc dedı, yanlız ıkı gurup seklınde alacaz sızlerı dedı. bnde neye gore ayıracaksınız dedım cte ayıracak fln dedı 2. gurup ıse mayıs ayında baslıcakmıs egıtıme. yıne bekle bekle bekle...

erzurumdan'da ses çıkmadı . 21 ocak diyorlar ama kesin belli değil .sitede yayınlayacaklarmış .

arkadaş bu ne saçma bişe ya..açıklayın da eğitim ne zman olcak ona göre hareket edelim..böle muallakta kalmak çok kötü

ktufan

Yeni Üye
arkadaşlar ankara eğitim 21 ocakta başlayacakmış.bildiğiniz üzere 85 kişi kapasiteli.kapasite aşımı olursa bir kısmımız da direk işe başlayıp eğitimi sonra yapıcaz.yani beklemicez inş.bilginize.

BENDE BUGÜN ARADIM 81 Mİ 85 KİŞİMİ NE DEDİ BENİMDE KAFAM KARIŞMIŞTI SAECE DALAMAN İÇİN 125 KİŞİ VAR ANKARA KOMİSYONU 600 KÜSÜR KİŞİ ALDI.NASIL OLACAK SIRA GELMESİ BİR SENEYİ BULUR DEDİM DEMEK DİĞERLERİ DİREK BAŞLAYACAK ÇOK İYİ YA SAĞOLASIN KARDEŞ

ilkerce

Yeni Üye
sayın admin ikm adayının 1.dereceden yakını örnegin babası bi siyasi partiye üye olması güvenlik soruşturması açısından sorun çıkarır mı

Yukarı Alt