Kazanan adaylarımız

arkadasım stajda öğrenciliğe dahil oldugu için maaş yok maaş 5 ayın sonunda atamanız oldugu zaman

ag3385

Yeni Üye
ben şuanda özel bı şirkette çalışıyorum ve çıkışımı 15 gun onceden vermem lazım yoksa tazmınat oderım bende kesın bellı olmadıgı ıçın çıkışımı vermedım bıze başlamamız ıçın sure vereceklermı yanı 15 gun onceden bılgımız olurmu

hocam burda arkadaşlar ocak sonu veya şubatta yazmış.. komisyondan biriyle görüştüm . güvenlik soruşturması 3 ay sürer dedi . eğitim ya 3 ay sonra başlar güvenlik soruşturmasını o zaman yaparlar, ya da bakanlık işini garantiye alıp güvenlik soruşturmasından sonra eğitimi başlatır.. Tabii ki bunların hiçbiri kesin değil. Senini durum da biraz sıkıntı da . Ben önümüzdeki haftaya kadar bekleyip açıklama olmazsa iş bakacağım.

merhaba ben sinop ikm yi kazandım fakat daha önce tedaşta teknisyendim ve geçen sene elektrik kaçağı yüzünden çıkan bir yangından dolayı şirketin davası görülüyor bu dava işe başlamamda sorun teşkil eder mi güvenlik soruşturmasında sorun olur mu

dava devam ediyorsa bişey çıkmaz kardeşim hiç üzülme... çünkü alınmış olan bi hüküm yok... davası sonuçlanana kadar herkes masumdur

Davada şirkette çalışan herkesi sanık olarak belirtmişler olay yerinde bile değilken sanık oldum şimdi de o kadar uğraş verdim birşeyler oldu derken bu sıkıntı yapar mı diye endişelendim doğrusu inşalah dediğiniz gibi olur ve soru olmaz ilk mahkeme şubat ayında olacak ama taksirli suç ve şirketle ilgili bir durum yine de endişeleniyor insan

çok teşekkür ederim içimi rahatlattınız akşamdan beri araştırıp duruyordum sinop da belgeleri yayınlamadı arayamadım da bugün sağlık raporu her şartta istendiğine göre yarın bulunduğum ile gideyim zaman geçmeden diyorum heyet raporu mu almak gerekiyordu çok soru sordum ama :)

rica ederim arkadaşım... evet raporun sağlık kurulundan çıkıçak.. yok estagrullah :) rapor için para ödeniyo bilgin yok sanırım hatırlatıyım dedim.. çünkü bir çok yere muayene oluyorsun.... ben iki sene önce 236 lira ödedim yeni buraya yazan arkadaşlar 142 yazdılar bazı yerlerde 95 diye duydum senin bulunduğun yerde ne kadar bilemiyorum ama...

Para ödendiğini biliyorum daha önce de almıştım bulunduğum yerde özel hastane de veriyor özelden alsam sıkıntı olur mu dersiniz

rica ederim arkadaşım... evet raporun sağlık kurulundan çıkıçak.. yok estagrullah :) rapor için para ödeniyo bilgin yok sanırım hatırlatıyım dedim.. çünkü bir çok yere muayene oluyorsun.... ben iki sene önce 236 lira ödedim yeni buraya yazan arkadaşlar 142 yazdılar bazı yerlerde 95 diye duydum senin bulunduğun yerde ne kadar bilemiyorum ama...

Para ödendiğini biliyorum daha önce de almıştım bulunduğum yerde özel hastane de veriyor özelden alsam sıkıntı olur mu dersiniz

hangi ildesin ona göre yer söyliyim ya da link verebilirim . biz 137 tl ödedik rapor için. ve raporu 2 günde aldık istanbulda. tam bilmiyorum da raporu sonra versen de olabilir belki. güvenlik soruşturması en önemli olanı

SAĞLIK RAPORUNUN ALINACAĞI BÖLGE HASTANELERİ

Adana Devlet Hastanesi,

Afyon Devlet Hastanesi,

Antalya Devlet Hastanesi,

Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ankara Numune ve Eğitim Araştırma Hastanesi,

Bursa Devlet Hastanesi,

Çorum Devlet Hastanesi,

Diyarbakır Devlet Hastanesi,

Elazığ Devlet Hastanesi,

Erzurum Numune Hastanesi,

Eskişehir Devlet Hastanesi,

Gaziantep Cengiz Gökçek Devlet Hastanesi,

İstanbul Haydarpaşa Numune, Şişli Etfal, Haseki ve Kartal Eğitim ve Araştırma Hastaneleri,

İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi,

Kars Devlet Hastanesi,

Kayseri Dr.Vedat Ali Özkan Devlet Hastanesi,

Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi,

Konya Numune Hastanesi,

Malatya Devlet Hastanesi,

Mersin Devlet Hastanesi,

Sakarya Devlet Hastanesi,

Samsun Mehmet Aydın Devlet Hastanesi,

Sivas Sultan 1.İzzettin Keykavus Devlet Hastanesi,

Trabzon Numune Hastanesi,

Van Devlet Hastanesi,

Zonguldak Devlet Hastanesi,

BAZI İLLERDE YOK SANIRIM. ORASINI ARAŞTIRMAK LAZIM .. EDİRNE'DEN ARKADAŞLAR GELMİŞTİ İSTANBULA RAPOR İÇİN. SİZDE YAKIN BİR ŞEHRE GİDİNİZ

Ben Kastamonudayım ama heyet raporu veriliyor bu liste neye göre yapıldı ki bunlar dışında herhangi bir yerden alacağım rapor sayılmaz mı

BU LİSTE BAZI ADLİYELERİN SİTESİNDE VAR. MESELA İSTANBUL ADLİYESİNİN , BAKIRKÖY ADLİYESİNİN.
BENİM GİTTİĞİM KOMİSYONDA DA BU LİSTEYİ VERDİLER..

Anladım çok teşekkür ederim en iyisi Sinop Komisyonu ile haberleşeyim yarın ona göre şehir dışına çıkmam gerekirse çıkarım artık

bakanlık onaylı olduğu için. bu listedeki haztenelerde gerekli tüm ekipman ve doktorlar bulunduğu için.. bunların dışında başka yerden sağlık raporu alırsanız atamanız yapılmaz

KAZANAN ADAYLAR LÜTFEN BAŞLIK AÇMAYINIZ!!! AKLINIZA TAKILAN TÜM KONULARI BURADAN SORUNUZ!!!

ikm_aday

Yeni Üye
Arkadaslar iyi forumlar bikac sorum olacak bu guvenlik sorusturmasi sadece ikamat ettigimz cevredemi yapiyor.tam olarak nelere bakiliyor. Sms yada tlfon kaytlarina bakilirmi yada maillere flan bakarlarmi. Okadr ayrintili olmaz sanirsam sadece ne kadar surer onu mrak edyrum yada bizi egitime tam bitmeden alirlarmi

Merhaba Sinop istenen evrakları yayınlamış da Hakkında devam eden bir ceza soruşturması ve kovuşturmasının bulunup bulunmadığına dair beyan istiyor ve beyanı örnek olarak göstermiş aynı pdf içinde dün de bahsetmiştim çalıştığım şirkette kamu davası açıldı ben bu beyanı nasıl yapacağım bu durumda soruşturma var diye mi beyanda bulunacağım? Bu durum atama yapılmasına engel teşkil eder mi? Lütfen yardım edin bu konuya

Yukarı Alt