Kazanan adaylarımız

2. grup olanlar hemen işe başlar mı.3 ay güvenlik soruşturmasını mı bekler yoksa eğitim gördükten sonra mı başlar

menes12

Yeni Üye
arkadaşlar ankara eğitim merkezinin kapasitesi 85 değil 150 kişi benim arkadaşım geçen dönem orda eğitim gördü o söyledi geçen döenm bandırmaya yapılan alımda da iki grup halinde almışlar anlıcanız herhalde abaya bi beklicez ama sağlık raporu aldık eee beklicez 5-6 ay hadi diyelim 5-6 ay içinde bişey oldu bi hastalığa yakalandık nasıl olacak beklemek çok sıkıcı yaaaaa

menes12

Yeni Üye
arkadaşlar ben bolvadin i kazandım başka bolvadini kazanan arkadaş varsa tanışalım ben bursalıyım allah memuriyetimizi daim etsin inş.

Eğitim merkezine giderken hani o yollardan geçmiş arkadaşlar var aramızda bilirler yanımıza ne alsak iyi olur hani ne bileyim eşortman takımı spor ayakkabı bardak felan böyle seyler ne getirmemiz bizim acımızdan daha iyi olur ?

hmm bende duymuştum yasak falan diye ama inanmak istemedim heralde :) emin olmak için sordum cevabın için teşekkür ederim. birde yeni kazandığım için biraz acemiyim bu konularda.. yani pek bir bilgim yok

menes12

Yeni Üye
arkadaşlar hangi komisyonda mülakata girdiyseniz eğitim o ilde olacak yani erzurumda girdiysen erzurum da bi de eğitim merkezide eşofman takımı spor ayakkabı falan sana orda eğitim de ne lazımsa devlet karşılıyomuşş arkadaşım söledii bilginize

menes12

Yeni Üye
arkadaşlar ben bolvadin adliyesini aradım sordum dsm mi ikm mi diye bana dediki sizin evraklarınız bize 1-2 gün içinde gelir beni ara ben sana sölerim dedi kimin ikm kimin dsm olduğunu mülakatta ki komisyon belirliyomuş o yüzden belgelerinizi teslim ettiğiniz yeri arayın sorun onlara gelen evrakta isminin karşısında dsm mi ikm mi olduğu yazıyomuş

sağolasın kardeşimm eğer edirnede öğrenen olursa yazabilirse sevinirim.ben aradığımda bilmiyolardı.

menes12

Yeni Üye
arkadaşlar bolvadin adliyesini aradım ayın 11 den sonra belli olacakmış bakanlığın sitesinden ve cep telefonlarını arıcaklarmış bi de akşam 17:00 ile gece 00.00 saatleri arası dışarı çıkmak serbestmiş cuma günü de mesai saatinden pazar gecesine kadar haftasonları eve gidebilirmişiz eğer eğitim gördüğün ilde ev tutarsan kira kontratı yada su faturası gibi bi belge ibraz edersen evci olarak akşam ları evinde kalıp sabahları eğitim merkezzine gelebiyomuşsun

ilkerce

Yeni Üye
SON BİLGİ!!!
ankara egitim 21 ocakta başlayıp ilk olrak 85 kişi çagıracakmış bunlar kim veye neye göre çagırılacak belirli deilmiş digerleri ise beklemede kalcakmış

ilkerce

Yeni Üye

SON SON BİLGİ :))

mülakata çağırılma sırasına göre herkese bir sicil verildi o sıraya göre egitime alınacakmışız

Yukarı Alt