Kazanan adaylarımız

SON SON BİLGİ :))

mülakata çağırılma sırasına göre herkese bir sicil verildi o sıraya göre egitime alınacakmışız

Nerden aldın bu bilgiyi ?

hayırlısıyla bir çağırılsakta başlasak artık sıkıntı geldi herşey karışık herkez farklı birşey söylüyor

Evet ya bi çağırsalar da bizde rahat etsek. KPSS ayrı bir dert sıralamaya girmek ayrı bir dert mülakatı geçmek ayrı bir dert beklemek ayrı bir dert :|

evet arkadaşlar şimdi ist eğitim merkezini aradım onlar 21 ocakta başlıcağımızı söylediler bu kesin fakat dönem dönem çağırılıcakmışız yoğunluktan dolyı.hangi cezaevinin isteği acele ise o cezaevinden başlanıcakmış. cte nin sitesinden yayınlıcaklarmış burayı takip etmeliyiz.

menes12

Yeni Üye
bende ankarayı aradım 21 ocakta 85 kişi alınacak dedi bana bir numara verdi orayı aradım orası da dediki şuan 85 kişinin ismini belirliyoruz haftasonu belli olacak önce 21 ocakta 85 kişi ardından 3 ay sonra da 150 kişi eğitime alıcaz haftasonu adalet bakanlığının sitesini takip edin dedi ne zaman sıra gelir allah bilir bekle bekle bekle.............

hayat bi sınav bitmiyoki hafta sonu açıköğretim sınavına girdim aboo amcalar teyzeler hepsi sınavdaydı :)))

Aynen öyle bende girdim 18'den 70'e herkes vardı *hilarious*

o sicilin ne olduğunu biliyormusun tam anlamadım ? kaçıncı sıradan kazandığımızın numarası felan mı ?

ilkerce

Yeni Üye
sicil numarası dedigim aday numaran listedeki bi sölentiye görede cezaevlerin ıstegine göre olacakmış ılk ögrenci alım ne oldugu meçhul yani

yani şu anda sicil no muz yok değil mi ? onlar mı vericek baştan. çünkü o sicil no yu anlayamadım. başvuru aday nom son gün başvurdum 2 binli bişeydi mülakat sıram 50 felandı öğrencilik sıramda ilk 10 da hangisi yani :s

sicil numarası dedigim aday numaran listedeki bi sölentiye görede cezaevlerin ıstegine göre olacakmış ılk ögrenci alım ne oldugu meçhul yani

samsun adliyesinde sormustum evrak teslimi icn 3 iş günü süre vermişlerdi neden demiştim.Onlarda bana bakanlık acele ediyor dediler..tam bir bilgim yok ama normalde 15 gun yazılmıstı ilanda her komisyon mu 3 gun zaman verdi yoksa bazı yerler mi?

Bildiğime göre komisyondan komisyona değişiyor.. Çünkü ben Sivas'a evraklarımı teslim etmeye gittiğim zaman Sivas Adliyesi daha bize herhangi bir yazı gelmedi ne zamana kadar belgeler teslim edilecek bizde bilmiyoruz dediler getirenleri alıyoruz ama belli bir süresi şuan için yok dediler.

Bildiğime göre komisyondan komisyona değişiyor.. Çünkü ben Sivas'a evraklarımı teslim etmeye gittiğim zaman Sivas Adliyesi daha bize herhangi bir yazı gelmedi ne zamana kadar belgeler teslim edilecek bizde bilmiyoruz dediler getirenleri alıyoruz ama belli bir süresi şuan için yok dediler.

Boş boş oturmakdan sıkıldım cagırsalarda baslasam :)

beni dün aradılar arşiv formuna imza atmayı unutmuşum tamamlayıp gönderin 2 gün içinde bakanlığa gidecek dediler.(izmir komisyonu)

bende dün aradım izmiri eğitim 21 ocak diye planlanıyormuş ama eğitim erzurumda değil izmirde de olabilirmiş sırlama isme göre değilmiş nasıl çağırılacağımız konusunda karar vermeye çalıyorlarmış hayırlısı olur da eğitime erken başlayanlardan olurum inşallah*pray* bir eğitime başlasam gerisi kolay

bende dün aramıştım bana bir evrağımın eksik olduğunu söylediler hakkımda soruşma vs yoktur die elle dilekçe yazmamışım adli sicil kaydıda vardı dedim ama çok önemli değil yinede gönderin dedi bugün sabah erkenden postaneye gittim dilekçemi gönderdim neyseki haber veriyorlar kardeş bu beni sevindirdi inşallah başka eksiklerimiz çıkmaz

Yukarı Alt