Kazanan adaylarımız

sen beni güldürdün Allah ta seni güldürsün çok komiksin ya tabiki onlarda normal bi insan kimi kader mahkumu kimi arkadaş kurbanı bi şekilde oraya yolu düşmüş herkes bir engelli adayı olduğu gibi herkes bir mahkum adayı da bunu unutmayalım :D

bize de nasip olsun edirneden :D hayırlı olsun senin de gardaşım :D
Hayırlı olsunn :)

İnşallah eserol ablacım da bişey sorcam ben evrak teslim etmedim 3. yedeğim sıra gelmez diye sen ettin mi ? Gitmeyen olursa bizi arayıp gönderin mi diycekler yoksa evrakları teslim etmeyenleri çağırmazlar mı?

sen beni güldürdün Allah ta seni güldürsün çok komiksin ya tabiki onlarda normal bi insan kimi kader mahkumu kimi arkadaş kurbanı bi şekilde oraya yolu düşmüş herkes bir engelli adayı olduğu gibi herkes bir mahkum adayı da bunu unutmayalım :D
Kesinlikle katılıyorum merve :)

hadi gözünüz aydın sivil memur o daha güzel:)
tşk ederm:)ama ne iş yapcaz bilmiorum :)ve madem sivil memur neden eğitim görcez ?:)

hadi gözünüz aydın sivil memur o daha güzel:)
tşk ederm:)ama ne iş yapcaz bilmiorum :)ve madem sivil memur neden eğitim görcez ?:)

olsun hepimiz ikm yiz, evrak takibi yapçaksınız..... büyük şehirlerde biraz daha yorucu.. ama olsun çok şükür diyelim...

:):) eğitim şarrttt:):)
çok şükür :))eğitim şart da uzun birazcık ama olsun :)

mustadu sen egıtım merkezını aradın mı ? ne zaman baslayacakmıs ne dedıler sana[/quote
yok aramadım ya ..benim bilgimde burda arkadaşların söylediklerinden ibaret

eğer gruplara ayırırlarsa sizi eğitim için isminizin baş harfine göre yada soyisminizin baş harfine göre ayrılacaksınız şuanki kanaatim bu geçen seferde bandırmayı 3 e böldüler iki grup aynı anda maraş ve istanbulda eğitime başladı 3. grup ise 3 eylülde maraşta eğitime başladı aynı isimlerin alfabetik sırasına göre..

Yukarı Alt