Kazanan adaylarımız

yarın komisyonu ara sor.. 15 gün içinde teslim etmeniz gerekiyor.. bakırköy komisyonu öyle not düşmüştü..

Arkadaşlar şunu kesin ve net söylüyorlar güvenlik soruşturması başlaması için belirli evraklar var onu acilen teslim etmeniz gerekiyor 15günü fln beklemeyin. geri kalan saglık raporuydu fln illa 15gün içinde teslim etceksiniz diye birşey yok ama onuda biran önce halledin. ilk önce güvenlik soruşturması için gereken evrakları götürün ben açıklamıştım sitede onları takip edin. daha sonrada diğer evraklarınızı götürürsünüz.buarada liste fln açıklanmasını beklemeyin bizim adliyedede açıklanmadı ben yaptırdım

ben izmiri aradım sordum apg ile gönderim yeterli dedi ama kimi elden teslim istiyor nereyi kazandıysan orayı telefonla ara sor yardımcı oluyorlar

eveett ben bugün sağlık raporumu aldım arkadaşlar 8 bölüme girdim yüzme bakıp bir rahatsızlığın var mı die sordular yok dedim imza kaşe tamam 127 lira sağlık kuruku için 15lirada işitme testi için aldılar toplam 142 lira verdim korktuğum gibi olmadı şükür sabah 8de gittim 10 :00da işim bitti öğlen 13:30da raporumu aldım diğer evraklarımıda tamamladım pttye gittim apg ye verdim en geç perşembeye ellerine geçermiş diğer güvenlik ve adli sicil arşivini önceden gönderdim yarın elimizde olur dediler yani evrakalarının gitip gitmediğini adliyenizdan arayıp öğrenebiliyorsunuz yda ptt den giden evraklarınızı apg gönderim numarasını arayıp evrak takipten gidip ditmediğini sorgulayabiliyorsunuz inşallah hakkmızda hayırlısı olur bu arada erzurum hüseyin turgut eğitim merkezini aradım ocak 28de başlayacaksınız sizleri arayacağız dediler ayrıca evraklarınızda bir eksiklik bir yanlışlık olursa sizleri arayacağız sizler düzelteceksiniz sıkıntı yapmayın dediler sanırım sıktım artık arayıp soru sormaktan :) neyse sorularınız olursa elimdengeldiği kadar cevap vermeye çalışırım

kaç gün de aldın sağlık raporunu acabaa ?

aynı günde aldım diyo baksana alpero_O biz tam 3 gün uğraşmıştık ve 16 bölüme girip çıkmıştık iyiymiş yaaa sizinki

oo iyimiş ozaman :D saglık raporuna ikm olablr ibaresini özellkle yazdırcakmşz büssürü şeysi var

arkadaşlar şimdi sağlık raporunda hangi doktorlara gideceğiz ve hangi hastalıkları kontrol ettireceğiz bunların tam listesini yazabilir misiniz ?birde bu raporu aldıktan sonra o hastanenin heyetine onaylattırıcakmışız.heyetin toplanmasından 1 gün önce doktorları gezip heyetin gününde imzalatmak en doğrusu sanırım ? zong. devlet hastanesinde olcam mesela ben perşembe toplanıyomuş heyet ç.şamba kontrollere gitcem. bu arada edirneyi kazandım arkadaşlar.

Arkadaşlar merhaba,daha önceden uşağı kazandığımı söylemiştim bugün tekrardan adliyeyi aradım bana erzurumun daha belgeleri yollamadığını yani kimin kazanıp kazanmadıgını bilmediklerini beklememi söyledi bide herkes belge toplamaya başlamış , ben yollasam falan dedim telefonda oda yok olmaz dedi ,erzurumu aradım oda uşağı ara sen belgelerini yolla gibisinden şeyler dedi bide ocak 28de eğitimin başlıyacağını söylediniz ben iki arada kaldım belgelerdende sağlık raporu kaldı 2 günde alırmışım heralde birde son olarak ben illa uşak olduğu için erzurumda mı eğitim görücem , ankarada görme şansım olmaz mı bu sorularıma cevap verirseniz sevinirim çünkü çok stres altında kaldım bu durmdan dolayı belgeyide yollayamıyorum

aynı günde aldım diyo baksana alpero_O biz tam 3 gün uğraşmıştık ve 16 bölüme girip çıkmıştık iyiymiş yaaa sizinki

aslında bende şaşırdım neden bu kadar az bölümden geçtim die adama tekrar tekrar sordum bunlar yeterli dedi ne bileyim her hastane farklı olabilir

oo iyimiş ozaman :D saglık raporuna ikm olablr ibaresini özellkle yazdırcakmşz büssürü şeysi var

yok kardeşim ikm öğrencisi olur die kendileri yazıyor hiçbir rahtsızlığı bulunmamaktadır körlük şaşılık işitme kaybı akıl hastalığı kekemelik yüzde sabit iz vs gibi şeyler bulunmamaktadır die not düşüyorlar rapora

Yukarı Alt