Kazanan adaylarımız

kardeşim önce hastanenin sağlık kurulu raporu brimnine gideceksin bir dilekçe verecekler sana dolduracaksın vezneye gidip parasını yatırıp tekrar sağlık kurluna gidiceksin onlar sana hangi sağlık bölümlerine gireceğini yazan bir belge verecekler hemde sıra numaralarını sonra sen başlayacaksın kağıdını dolandırmaya sıra beklemene gerekte yok direk kapıları çal rapor imzalattırcağım dersin hemen bir rahasızlığın var mı? die soruyorlar sonra imza kaşe sana verilen kağıttaki tüm sağlık bölümlerini dolandıktan sonra tekrar sağlık kuruluna veriyorsun onlar senin yerine imzalatıp sana veriyorlar ve ikm olur die not düşüyyorlar yani bizim hastane böyle yaptı sizlerde inşallah böyle kolay olur

yani bağlı olduğu komisyon ankara adliyesi mi oluyor.ben aradım da tam cevap alamadım.eğitim merkezini aradım onlar da bize göndermiyorsun şubatta eğitim başlar dedi.kırıkkale hastanesi de salı ile cuma günleri raporu veriyormuş

yükleme senedi yaptırırken notere 150 lıradan fazla para vermeyın, benden 350 arkadasımdan 600 lıra para aldı bızım zamanımızda. Bimer'e bir şikayet yeterli eger sızden fazla para alırlarsa

ya arkadaşlar yardımcı olun uşağı arıyorum erzurum belge yollamadı diyo ocakta eğitim başlancak deniyo ben daha belge toplamadım yayınlamadılar teleondada biz sizi arıcaz diyo bi kadın bende korkuyorum süresi geçer falan diye bana bi yol gösterin erzurumu aradım oda uşağa yönlendiriyo

kırşehir komisyonu belgeleri söyledi tarih vermedi ankaraya sor dedi ankaraya telefonla ulaşamadım internet sitesinde 3 gün içerisinde diyo tarihi de tam vermiyo.ben sağlık raporunu bile cuma günü alabileceğim.ankara komisyonuna bağlı yere yerleşenler kimler cevap verebilir nasıl yapacaksınız

sağlık raporu haricindekilerin hepsini teslim et. kazandığın komisyona deki sağlık raporunu sonra versek olurmu diye sor . daha önce sağlık raporunu sonra vermişlerdi bazı yerlerde

mustadu adliyedeki adalet komisyonundaki görevlisi imzalayacak.sağlık raporu hariç hepsini teslim ettim.sabıka kaydını mahkum dağıtıyo du azıcık sohbet ettim normal insan gibi .espri bile yaptı:)

Bütün evraklarımı teslim ettim hadi hayırlısı olsun.. bizim grupta asillerden gelmeyen arkadaşlarım var.. yedeklere hayırlı olsun kartaldan..

Yukarı Alt