Kazanan adaylarımız

ama benim lise diploması ünv.de . ikm için olduğunu söylesem verirler değil mi ? ayrıca ikm ya ilk başvuru belgelerini elazığ adliyesindeki memurlar aracılığıyla erzuruma göndermiştim .bu evrakları hazırladığım da da yine elazığ adliyesine gidecek miyim yoksa kendim mi göndereceğim . elazığ'da ikamet ediyorum .

evet bilgisayarda doldurulacak çıktı alınacak.. eksiksiz ve gerçek bilgi olucak.. hepsine tek tek fotoğraf yapıştırılacak. sizden mal bildirimi istememişler

evet arşiv formundaki tüm bilgileri siz dolduracaksınız.. nereyi kazandıysan evrakları oranın adliyesindeki adalet komisyonuna teslim ediceksin

sor bakalım kazandığın yeri. izmir kargoyla istiyor örneğin bazılarıda bizzat teslim edilmesini talep ediyor.. sen tedbirini al

Ben uşağı aradım daha erzurum belgeleri yollamadı dedi bide erzurum da açıkladı bende kuşkulanmaya başladım bende bu bilgilere göre belgeleri almaya başlamalımıyım birde mutlaka web sitelerinde duyuru yaparlar değil mi?

alabalirsin ama orjinalini vermezler...fotokopisini çekerler orjinalinden kopyadır mührü basıp imzalar verirler..öğrenci işlerinde kendi bölümüne gitmen lazım

bende sivastan alacağım bugün gittim acildeki memurlara sordum eskiden adı izzettin keykavustu şimdi numune oldu dedi adliye kendini güncellememişdir dedi o nedenle adı böyle kalmıştır dedi yarın yorucu gün başlayacak benim için fiyatıda 120 veya 150 arası birşey dedi bakalım o çokta önemli değil allahtan birşey çıkmaz inşallah

bize bu fiyatlar arası dediler iyi sen tam fiyatı vermişsin bozuklukta bulundurayım :) raporada 1 günde çıkar dediler eğer kalp şeker gibi ciddi birşey çıkmazsa 1 günde çıkarmış, inşallah 2.güne sarkmaz bakalım dua et yarın işim rast gitsin *helpless*

İzmir atatürk eğitim araştırma hastenesinde raporu 126 tl çıkartıyorlar.İşlem 2 gün sürüyor tavsiyem ilk önce göz'e gidin yığılma en fazla orda oluyor.Raporu bize 3 ocak vereceklerini söylediler,komisyon ise 28 aralık son teslim tarihi dedi,arada kaldık resmen.Bundan bir sıkıntı yaşamayız değil mi?

:) aynı durumu bizede yaşatmışlardı komşsyonla konuşmuştuk önemli olan diğer dosyalar guvenlik sorusturmasını baslatmak için. sağlık raporunu sonra versenşzde olur demişlerdi . Şimdide derler mi bilmiyorum tabi

Yukarı Alt