İkm merak edilenler

sözleşmeli ankara çocuk ve gençlik cezaevinde. diğer öürencilerde bu şekilde gördük. diğerleri gibi bir çok yedek olmuyor.. evraklarını getirmeyen ve vazgeçen olursa ilk günlerde hemen yedek çağrılıyor. daha sonra eğitimde ayrılan olursa yerine yedek çağrılmıyor.. öğrencilikte yedeklerin durumu bu şekilde..

arkadaşlar benim merak ettiğim ve benim için cevabı önemli bir konu var,velevki mülakatı geçtik,eğitim ne zaman başlıyor.haziranda alımı yapılan 860 öğrenci eylülde eğitime başlamış.onların eğitimi bitince başlarlar sanırım yeni eğitime,ama eğitim merkezindeki eğitim 2.5-3 ay civarı sürüyormuş sanırım,eğer benim bildiğim gibiyse aralık ayında eğitimleri bitip staja başlıyorlar.bu durumda aşağı yukarı ne zaman eğitim başlar.biraz uzattım k.bakmayın lakin benim için çok önemli

hayır iki grupta başladı bir grup temmuz sonunda bir grupta eylül eğitimleri bitip staja gitti ilk grup ikinci grubunda eğitimi bitmek üzere kazananlar en geç 1 ay içinde eğitime başlayacak.. güvenlik soruşturmaları eğitim esnasında devam edicek. 3 ay kadar yatılı 45 gün staj şeklinde.. aynı düzen olduğunu farzadersek ocakta eğitim başlar sonuna doğru yada en geç şubat

merhaba bişey merak ettim şimdi bu stajı nerede yapıyoruz ben bolvadini yazdım burada yaparsam yatılı kalacağım yerleri felan kendimmi ayarlıyacağım istediğimiz yerde staj yapma imkanı varmıydı acaba memleketimde yapabilirmiyim mesela manisadanım ben

Çalışma saatlerinde ayarlama yaparlar mı gene aynı mesaiyi hep gece vardiyasında yapmak istesek ögrenim dolayısıyla?

adalet bakanlığı ve ankara.adalet /// erzurum adalet sitelerinde bi hareketlilik war sanırım hiç biri açılmmıyor

ıstedığın yerde staj yapamazsın! stajı.gorev yapacağın yerde yapacaksın.bolvadın de yaparsın.Barınma;kurum muduru yardımcı olacak,şartlar musaıt degılse kendı ımkanlarınızla kalcak yer bulacaksınz.bızde oyle yaptık.Hakkınızda hayırlısı

öğrenım dolayısıyla yardımcı olurlar,sınav vs,, rahatlıkla gıdebılırsın,sıkıntı olmaz.
kardeş msj kutunu boşaltsana dolmuş msj atamıyorum

Teşekkür ederim cevaplar için. Bir sorum atlandı yalnız.

Gece yarısı ya da mesai sonrası kaç kez telefon geldi size? Ne sıklıkla oluyor bu?

bu soruyu daha tecrübeli bir abimizin yanıtlaması daha uygun olur, zira ben sadece 6 aydır görevdeyim. Bu süreçte henüz hiçbir koşulda mesai dışı telefon almadım. Ama eskilerin anlattıklarına göre yılda 1 sefer falan olabiliyor, tabi bu durum cezaevinin karışık olup olmamasıyla da bağlantlı olsa gerek...

arkadaşım Bolvadin hangi komisyona baglı ise orada mulakat olucak ve kazanırsan da yine orada ki egıtım merkezınde yatılı
egitim goruceksin.haftasonu evci cıkabılıyorsun eger orada akraban varsa.istediğin yerde ya da evine yakın bir yerde egıtım
görmen gibi birşey söz konusu değil

arkadaşlar hayırlısıyla hepimiz kazanalım hayırlısıylada bence neresi olduğu çok önemli değil devlet memurluğu sonuçta bugun istediğin yerde olsan yarın seni başka bir yere tayin edebilir.

arkadaşım Bolvadin hangi komisyona baglı ise orada mulakat olucak ve kazanırsan da yine orada ki egıtım merkezınde yatılı
egitim goruceksin.haftasonu evci cıkabılıyorsun eger orada akraban varsa.istediğin yerde ya da evine yakın bir yerde egıtım
görmen gibi birşey söz konusu değil

bende zaten eğitim demiyorum staj diyorum malum staj süresince verecekleri ücret 217 tl staj yapacağımız yer başvuruyu yaptığımız yer yani bolvadin de olacakmış orada yatılı kalabileceğimiz cezaevine bağlı bi yer varsa sorun olmaz aksi halde verdikleri parayla ev bile tutulmaz

forexman45 arkadaşım benimde dün bu soru aklıma geldi bende izmir öğrenciliğini tercih ettim izmirde akrabalarım var ama dediğin gibi nerede kalcaz o merak konusu yok mu bizleri aydınlatacak ?

arkadaşlar siz önce kazanında ondan sonra bu konular problem olsun. yeter ki once kazanın. herşeyin bir çaresi vardır...

öyle aslında uğur doğru söylüyorsun hemen bir panik oluyoruz Allah bir kolaylık verir bizim gibi niceleri bu sorunları yaşadı ama hepside şimdi mezun ve memnun darısı başımıza rahat olmak lazım herşeyi problem yapmamak lazım iyi düşünelim iyi olsun sadece mülakatları düşünelim ve kazanalım inşallah *pray*

Yukarı Alt