ikm maaşları

yozgat e tipi kapalı açık lisans sözleşmeli bekar 1620 iç anadolu ya da batı da e tipi kapalı açık lisans mezunu arkdaşlar bekar arkadaşlar maaşlarını paylaşırsa karşılaştırma yapmak mümkün

arkadaşlar il il değişiklik yok. cezaevi tiplerine göre değişiklik gösteriyor. lakin cezaevlerinde iş yurdu varsa ek gelir alınır. bir çok e tipi cezaevinde iş yurdu var..

Açık cezaevlerinde çalışan İKM, daha doğuda ve e tipi kapalı cezaevinde çalışana göre daha yüksek maaş nasıl alabiliyor?

açık cezaevi ve e tipi kapalı cezaevlerinde iş yurdu olduğu için. daha doğuda terör suçlusu mahkumları barındırdığı için

arkadaşlar lise mezunu bekar ağustos maaşı alan arkadaşlar maaşlarınızı yazsanız sevinirim.çünkü bizim maaşlarda bır sorun var galiba van ikm lise mezunu bekar 1595 tl

arkadaşlar üçbeş kuruş meselesi degilki konu herkes hakkını aramalıdır bence ve herkes paylaşsın maşını arkadaşlar

arkadaşlar nettiniz siz yaaa kadına yaşı erkeğe maaşı sorulmaz bilmiyonuz mu :p bayanlar cevaplasın lütfen :D

sözleşmeli dsm önlisans bekar 1620 aldım,
arkadaşım
sözleşmeli lise bekar 1595 aldı.
mesai ücreti hariçtir.

merhaba arkadaşlar benim bir sorum olacak bilen varsa açıklayabilir mi
ben bir kaç kurumdan meb onaylı sertifika aldım bilgisayar işletmenliği gibi ..
bunlar bazı memurluklarda kendini geliştirsin diye memura ek ücret yansıyo acaba infaz koruma da durum ne nasıl oluyo bu durum teşekkürler...

Yukarı Alt