ikm maaşları

sözleşmeli lisans 1688 +220 4 gunluk maas +170 mesai ucreti(dmsnler için) 2080 tl gelecek ayada 1688+170+180(banka promosyonu ) 2040 cşvarı bişey alacakmısız

1595 alan arkadaşlar mutemetinize gidip tekrar maaşlarınızı hesaplatın.Karabük cezaevinde yanlış hesaplanmıştı.Sonradan maaşlarda 1oo lira düşük hesaplandığı gözlendi ve düzeltildiSözleşmeli bekar lise mezunu 166o civarı olması gerekiyor

arkadaşlar herkes sözleşmeli maaşları hakkında bilgi veriyo. kadrolu maaşları hakkında bilgi yazalım birazda. görülüyorki maaşlarda dengesizlik var. burda herkes birbirini bilgilendirirse ona göre herkes maaşlarda yanlışlık olup olmadığını az çok bilir ve ona göre hareket eder. allah maaşlarınızı tatlı yemeyi nasip etsin.

sözleşmeli-lise-bekar temmuz maaşı 1742 kadrolu -lise bekar temmuz maaşı 1854 ayrıca bu fark daha fazla olmalıydı yani sözlesmeli daha düsük olmalıydı insallah fazla yatırdık diye geri istemezler sonra :)

sözleşmeli lise: 1595
sözleşmeli önlisans :1620 aldıkda bu ucurumlar nedendır anlamadım 1700 küsür alan arkadaslar nerde calısıo merak edıorum

yüksek güvenlikli kapalı çocuk cezaevinde benim bordroda görünen NET ele geçen maaşım 1669,78 TL LİSE+SÖZLEŞMELİ+BEKAR

Denetimli Serbestlikte çalışanların fazla alması gayet normal çünkü 200 lira ek mesai ücretleri var onların diğerlerini bilmiyorum

Anlamadığım konu İKM'lere fazla mesai ücreti yok diyorlardı biz mesleğe başlamadan önce.Ama şimdi başlayınca görüyoruz 200 gibi bir fark var aramızda.BU ne adaletsizliktir anlamadım gitti.Bizim cezaevine sevk olarak mahkum geliyo kişilerin vardiyaları 6-7 saatlik geçen süreleri geçen zamn dilimlerinde fark oluşuyo.BU adamlara fark ödenmezken.FAzlada 4 duvar arasında olmayan denetimle serbestlikle çıkan mahkumları SİVİL olarak takip eden meslektaşlarımıza fazla ücret ödeniyo.Son 1 HAftada karşılaştığım bi olayı anlatayım;8:30-5:30 çalışmışım 2 haftadır olduğu gibi gene çıkış yok herhalde dedik bekledik sonra dedi,ler gidin iftardan sonra gelin lojmandakiler.Saat 21:30 gibi gittik o akşam sabah 06:00 ya kadar mahkum sevki aldık.ve gidip saat 8:30 da tekrar gelmemiz söylendi(!)Neyseki Kurum Müdürü araya girdide,yarım gün izin verdi saat 12 de mesaiye başladık,ne kadar verimli olacağımızı bilmeden.Velhasıl kelam istediğimiz fazla birşey değil aynı kurumda çalışan emek veren fakat birbirinden pekde farklı işler yapmayan personellerin eşit değerlendirilmesi.Tek temennim Şu Meclis bir an önce tatilden dönerde HEPİMİZİN beklediği DIŞ GÜVENLİK yasa tasarısı meclisten geçer.
Tüm Forumcip Ailesine Saygılarımla...

Dediğine yüzde yüz katılıyorum arkadaşım bizler de fazla mesai ücretini hakediyoruz. gündüz çalışanlar 8-5 çalışanlar değil belki ama vardiyanın fazladan mesai yaptığı aşikar 8 günde 48 saat çalışıyoruz yemek molası gibi birşey de sözkonusu değil, haftada 42 saate denk geliyor yani ayda 8-9 saat devlet memurlarından fazla çalışıyoruz, mesai ücreti almak bizim de hakkımız, denetimli serbestlik memurlarına sadece 2013 1 Ocak tarihine kadar fazla mesai ücreti var, sonrasında o da kalkıyor. Belki ben kelle koltukta gezmiyorum ama çok sıkıntılı cezaevlerinde çalışıp kelle koltukta gezen meslektaşlarımız var mvcut durum bizlere apaçık haksızlık... Dış güvenlik yasası geçer geçmesine ama geçene kadar da bizler akla karayı seçeriz gibime geliyor. Temennimiz biran önce bu haksız durum ortadan kaldırıp bizlerin de özlük haklarını iyileştirirler... Saygılar...

arkadaşlar net cvp verecek insan yok mu bu maaş farklılıkları nedir lise mezunu söz.ikm maaş ne kadar temmuz 15 maaş alanlar bilir

kadrolu 200tl fazlamı alıyor acaba.....

AGA SÖZLEŞMELİ LİSE MEZUNU SİLİFKE DE 1650 TL . O KADAR FARK OLMAMASI LAZIM. BİZDE Mİ SIKINTI VAR ACABA *

Yukarı Alt