ikm maaşları

daha 2-3 yıl öncesine kadar ikm maaslarıda düşükmüş eşit işe eşit ücret dalgasından ortalama 250-300 lira iyileşme yapılmış bizden önceki memurlr böle diyor

bende aynen öyle demiş tim. ama memur olduktan 10 ay sonra acabildim. iş okadar yorucu oluyorki!!! hic sormayın amam allaha şukur.

bende aynen öyle demiş tim. ama memur olduktan 10 ay sonra acabildim. iş okadar yorucu oluyorki!!! hic sormayın amam allaha şukur.
memur olan kayboluyoro_O... adanalı inşallah olursun da kaybolsanda arada da olsa gelirsin:)

anladım banaydı bu :D

memur olan kayboluyoro_O... adanalı inşallah olursun da kaybolsanda arada da olsa gelirsin:)

:):) nasılda alınmış :) seni kastederek demedim kardeşim:) burdaki herkes öyle :)
fiks laf vardır ya halk arasında sen öyle olsanda olmasanda derler hani :) " hmm bu memur olunca burnu büyüdü" espiri yapıyorum:) insanımız öyle der:) insanlar iş telaşına düşüyor farkındayım... ama bizim gibi birileri daha vardır bi küçüçük bilgi almak için, diye düşünmeniz yeterli aslında :)

: ) : ) yok abla ben hergün girip bakıorm foruma pek bir aksiyon yok : )

:):) nasılda alınmış :) seni kastederek demedim kardeşim:) burdaki herkes öyle :)
fiks laf vardır ya halk arasında sen öyle olsanda olmasanda derler hani :) " hmm bu memur olunca burnu büyüdü" espiri yapıyorum:) insanımız öyle der:) insanlar iş telaşına düşüyor farkındayım... ama bizim gibi birileri daha vardır bi küçüçük bilgi almak için, diye düşünmeniz yeterli aslında :)

: ) : ) yok abla ben hergün girip bakıorm foruma pek bir aksiyon yok : )
:)evet kardeşim artık aksiyon istiyoruzz:) alım açıklansın herkes oh desin:)

haklar zedelendi abla : ) çok şanslısın fln dedinde bürolarda karıştı çok : ) hayırlısı bakalım..

merhabalar.forumu bir süredir inceliyorum en aktif her konuda fikir sahibi olan siz gibi duruyosunuz :) benim de bir sorum var.ikm lerde de yabancı dil tazminatı oluyr mu bildiğim kadarıyla 657 tabii devlet memurları yds yabancı dil sınavına girip belli paunı aldıktan sonra maaşlarına yansıyo die biliyorum.aynı hak ikm memurlarında da var mıdır??

Evliyim.
Lise mezunuyum ama üni. 3. sınıfım açıktan.
Eşim özel okulda öğretmen ama nasipse Milli Eğitime geçecek. :)
Çocuk yok.

Ben memurlar.net'te 2.350 vs okudum evli diye ama, doğru mudur bilemiyorum.

lise mezunu ikm maaşı 2127 tl evli ve eşin çalişmıyorsa +157 tl 2284 tl gibi birşey alırsın.tabi çaliştığın cezaevi tipi de etkiler

çok fazla etkilemez olsa olsa 50-100 lira :)döner sermayeden pay alan biyerde çalışırsan işte o etkiler :)

eşin sgk lı olarak çalıştığı için evli parası alamassın arkadaşım. eşinin çalışmıyor olması gerekiyor.

Yukarı Alt