ikm maaşları

arkadaşlar bence bir ay 30 diğer ay 31 gün olduğu için biraz karıştı arada 20 30 tl oynayabiliyor yani. hem sözleşmeli oldugumuz için bazen inip cıkabilir

tek çare başka cezaevlerinden maaş bordrosu bulup mutemet e verip sorunu halletmek. maaş bordrosu gönderebilecek arkadaş varsa sevinirim. lise bekar ikm maaşı

mutemetle falan alakası yok maaşların, kaç defa söylendi beyler sadece son 3 4 mesajımı okuyorsunuz, GÖREV YAPTIĞINIZ CEZA EVİ TİPİNE VE ORADAKİ İŞ YURDUNA GÖRE DEĞİŞİYOR MAAŞ buda en fazla 50 tl falan.

facebook ta ikm topluluk sitesinde, en düşük sözleşmeli ikm maaşının 1666 tl ye çıktığı yazılmış, yorumları okuduğumda bunun bir zam değil sadece bazı ikm lerden kesilen 70 tl verginin artık alınmayacağı bu yüzden maaşların arttığı yazılmış, ne kadar doğru bilmiyorum ama haber bu yönde.

Bağlantıları görmek için üye girişi yapmalısınız.
beyler olay bu %14kesıntı uygulanıyordu ınslah herkezın aynı anda kaldırılır sımdı tek tek dılekceyle ugrasmayalım

sedatss

Yeni Üye
önlisans bekar düzce açık ceza infaz kkurumu 1579 tl alıyorum iki ay kapalıda calıştık düzce b tipinde oda aynıydı

denetimli serbestliklerin ek ücretleri kalkacaktı yılbaşından sonra Hasan arkadaşımız öyle demişti.

ben denetimli serbestlikte çalışıyorum mesai ücreti var, mesai ücretinin 2013 ağustos ayına kadar devam edeceğini duyduk ne kadar doğru yılbaşından sonra göreceğiz.

Narkoz arkadaşım; Ben ikm adayıyım yani ikm ogrenciliğine başvurmayı dusunuyorum.Denetimli serbestlikte memur oldugunu söylemişsin bende onu tercih etmek istiyorum fakat bunu nasıl yapıcagımı bilmiyorum.Sen nasıl başladın ya da ben nasıl basvurabilirim yardımcı olursan cok sevinirim

kuba

Yeni Üye
arkadaşlar maaşları ben şu kadar alıyorum deyince sıkıntı yaşıyoruz. bende bilmiyorum şimdi
kadrolu bekar =?
sözleşmeli bekar=?
kadrolu evli=?
sözleşmeli evli=?
karşılarına maaşlarını yzsak daha ayrıntılı olur. teşekkür ederim şimdiden

Yukarı Alt