Erzurum komisyon adayları

bende öle sanmıştım ama ciddi ciddi kazandı.. mavili deniz eski üyelerimizden.. hatta aynı dönemlerde sınavlara girmiştik.. kadroluya nasipmiş. erzurum bekletmeden açıklıyor sonuçları

sana sorulan soruların hepsini bilmişmiydin yada hangilerini bilmiştin

yok uğur bilmedim ilk darülfünündü bilmiyorum dedim ama TCninkurucusuve üye olduğu uluslararsı kuruluşları saydım ziyaret çeiştlerinide salladım soruyu soran komisyon üyesi öyle mi ? dedi bende ben böyle biliyorum dedim güldü peki kzım hadi güle güle dedi baktım çıkarken hakime hanım da komisyon başkanıda diğer üyede bana artı + koydular çıktım ve dedim oldu bu iş yanı soryu bildim diyenler kazanmadı ben yarım yamalaktım ama ccevap veriş şeklim farklıydı kasmaya gerek yok hani burada diyorlarya o imajı vermek ben o imajı verdim ve oldu

bayanların da erkeklerınde en göze çarpanını(durus-özgüvetertip düzen-kıyafet-temizlik) alıyorlar...tabi ki su durum var orda öne cıkmak onmlı sorulan soruya verdiginiz yanuıtın dogrulugundan ziyade nasıl bır durus sergilediğinizde önmli .

bende öle sanmıştım ama ciddi ciddi kazandı.. mavili deniz eski üyelerimizden.. hatta aynı dönemlerde sınavlara girmiştik.. kadroluya nasipmiş. erzurum bekletmeden açıklıyor sonuçları

bu site olmasaydı arkadaşlarımın desteği olmasaydı özellikle may246 olmsaydı adminlerimin paylaşımları yönlendirmeleri olmasaydı kazanmazdım hepinizden Allah razı olsun

bu site olmasaydı arkadaşlarımın desteği olmasaydı özellikle may246 olmsaydı adminlerimin paylaşımları yönlendirmeleri olmasaydı kazanmazdım hepinizden Allah razı olsun

ay canım benim *bye* duygulandırma kız.... inanki çook sevindim*inlove* Allah yardımcın olsun bundan sonraki hayatında da utandırmasın:) darısıda tüm bekleyenlerin başına olsun :)

senin hakkın ödenmez bana çok destek oldun güven verdin en çok sana borçluyum diyebilirim ben vazgecmiştim ama oldu sana ömür boyu duacıyım benim gibi yetimin duasını aldın ya sırtın yere gelmez seni seviyorum arkadaşım *inlove*

ay canım benim *bye* duygulandırma kız.... inanki çook sevindim*inlove* Allah yardımcın olsun bundan sonraki hayatında da utandırmasın:) darısıda tüm bekleyenlerin başına olsun :)

senin hakkın ödenmez bana çok destek oldun güven verdin en çok sana borçluyum diyebilirim ben vazgecmiştim ama oldu sana ömür boyu duacıyım benim gibi yetimin duasını aldın ya sırtın yere gelmez seni seviyorum arkadaşım *inlove*

canım benimmm sende sağolasın *bye* bende seni seviyorum arkadaşım:) kız bi sevgi çemberi oluştu valla *inlove* ama inanki kendim kazanmış gibi sevindim

senin farkın orada zaten *inlove*

UŞAK ERKEK NİHAİ SONUÇ
Bağlantıları görmek için üye girişi yapmalısınız.

AĞRI ERKEK NİHAİ SONUÇ

ÖDEMİŞ ERKEK NİHAHİ SONUÇ

MANİSA ERKEK NİHAİ SONUÇ

ARDAHAN BAYAN NİHAİ SONUÇ

OLTU BAYAN NİHAİ SONUÇ

SİVAS BAYAN NİHAİ SONUÇ

İZMİR ERKEK NİHAİ SONUÇ

ESKİŞEHİR BAYAN NİHAİ SONUÇ

BU YAZDIKLARIM ERKEK KADROLARI

BERGAMA ERKEK NİHAİ SONUÇ

KARŞIYAKA NİHAİ SONUÇ

ŞEBİNKARAHİSAR NİHAİ SONUÇ

SALİHLİ NİHAİ SONUÇ

KÜTAHYA NİHAİ SONUÇ

TAVŞANLI NİHAİ SONUÇ

BİLECİK NİHAİ SONUÇ

arkadaslar erzurum da kacta baslıo mulakatlar yarın gırecem de ben.nasıl oluyo aday numarasına gore mı.uzun suruyo mu ben aday numarasında sonlardayım 250 kısı var ne yapsam trabzondan gıdecem erzuruma ogleden sonraya sarkar mı lutfen buı yardımcı olun

arkadaşım ben 9.30 da gittim daha bayanlar yeni başlamıştı tabi ben ayın 13ünde girmiştim içeri 3 kişi alıyorlar ortalama bir kişinin mülakatı 2dk süryor sürmüyor çabuk oluyor yani evet aday sırasına göre alıyorlar sizden önce başka ilin mülakatı olursa sarkar öğleden sonra ama sizden başlanırsa o kadar olmaz zaten gelmeyen adayların adını bir çok kez söylüorlar bence işini riske atma derim sabah erkenden kalk düş yollara kaç saat sürüyorsa erzurum artık ona göre kendini ayarla bu işler belli olmuyor hangi il için gidiyorsun? hakkında hayırlısı olsun

trabzondan gelecem . erzurum ıcın basvurdum. gece bınecem 12 de sabah 5 de artık termınalde beklıyecem saat 8 bucuga kadar.tesekkur ederım.benım anlamadıgım ben son sıralardayım acaba bana gelmeden kontenjan dolar mı kı.

Yukarı Alt