Erzurum komisyon adayları

arkadaş bütün komisyonlar farklı acıklamış bazıları saat vermiş bazıları bütün listeyi acıklamış bazısı sadece kabul listesini acıklamış karmaşık

arkadaş erzurum saat belirtmemiş mesai saatlerinde orada olun yanımızda hangi evraklar olacak acaba nufüs cüzdanı yeterli mi ?

sonlardayım ama girdim sırlamaya çok şükür erzurum yolcusuyum bende salı günü olması iyi olmuş mülakatın ama saat kaçta acaba eğer 9da başlarsa sabah altıda yola çıkacağım neyse inşallah görüşürüz arkadaşlar iyikide izmir yamışım sivas olsa erzurum olsa açıkta kalırmışım Allahım kazanmayıda nasip et bana*pray**helpless*

ee kimse yok dün herkes geç yattı uykusunu alamadı sanırım valla ben iyiki yatıp uyumuşum sabah annem söyledi sırlamada olduğumu kuzen bakmış bana da sen ne rahatsın diyor:) ne yapaılım Allah nasip edecek ki olacak boy kilo sıkıntımda yok ama mülakatta bilemem polis eşisin sen tayincisin bir eve bir maaş yeter derlerse şaşırmayacağım artık*hmm* ama rabbim annemin emekleri hatrına kazanmamı nasip etsin artık bu benim davam oldu kazanmak bana farz oldu tabi önce Allahın izniyle*helpless*

evet yeterli saat konusu sıkıntı ama büyük ihtimal 9 gibi başlar inşallah daha erken olmaz geç olursda bir yönden iyi olur yerimi ayarlarım sonra mülakata giderim

benimde kritik doğrusu 1 aydır rejim yapıyorum eğer eksik ölçerse yada kıyafetle kiloyu ölçerlerse sakat durum

Yukarı Alt