Erzurum komisyon adayları

aynı durum bende de var : )yarından itibaren hiç birşey yemiyorum
ben 27 kasımdan beridir salata yiyorum sadece 91 kilodan 81'e düşmüşüm böyle giderse hastalancaz. boy ve kilom ölcümünden sonra ilk işim kebapçıya gitmek :)

aynı durum bende de var : )yarından itibaren hiç birşey yemiyorum
ben 27 kasımdan beridir salata yiyorum sadece 91 kilodan 81'e düşmüşüm böyle giderse hastalancaz. boy ve kilom ölcümünden sonra ilk işim kebapçıya gitmek :) 27 kasım yazmışım 24 yazcaktım : )

arkadaş elekrtronik tartıda boyumu ölçtürmeye gittim 2 kere ilkinde 175 ölçtüler ikincisin de 174 geldi anlamıyorum kaç benim boyum kilom 88 10 kilo verdim bir kilodan kalmıyalım

sadece diyet yapmayla olmuyo kardeşim bol bol su iç ve 4-5 km yürüyüş yap yada koş akşamlarıda memik şınav cek aklına geldikce çok faydasını görürsün gün 1-1.5 kg verirsin: )

bende bugün çekindim erzurum çok güzel ama mülakatlardan elenen çok oldu nasip bakalım mülakat nasıl geçecek rabbim herkesin hakında hayırlısını versin

ağrının listesine bakın topu topu 2 kişi gitmiş boy kiloya ne demeli şimdi

Bağlantıları görmek için üye girişi yapmalısınız.

izmir bayan erzurum komisyonu soruları ziyaret çeşitleri nelerdir ? darülfünün tarihi? türkiyenin kurucusu ve üyesi olduğu örgütler nlerdir? bunlar benim sorularım benden önce çıkan kızlarada türk dil kurumun eski adı kuruluş tarihi gün ay yıl olarak söyleyiniz ? anayasamızdan 5 tane madde sayınız? cazaevi müdürünün görevleri nelerdir ? bm nin teşkilatını oluşturan organlar ? izmir cezaevi müdürünün adı nedir? cumhuriyet başsavcısının görevleri?

Yukarı Alt