Erzurum komisyon adayları

Merhaba Arkadaşlar Formda Yaşayanları Adresi Yazan Yere Ne Yazmam Gerek Ayrıca

6-HAKKINIZDA VERİLMİŞ BULUNAN MAHKUMİYET HÜKMÜ VEYA HALEN DEVAM EDEN CEZA DAVASI BULUNUP BULUNMADIĞI

VAR YOK "burada ne yapmam gerekiyor silecek miyiz yoksa yanına işaret mi koyacaz"

Son bir sorum Erzurum bölge hastanesinden alacak olduğum sağlık raporu için randevu almam gerekiyor mu?

Şimdiden Teşekkür Ederim..

Erzurum adliyesi

" Diploma aslı ve fotokopisi (Diploması okulda olanlar diploma fotokopilerini öğrenci
işlerinden tasdik ettirebilirler) " demiş .

ben sadece diploma fotokopisini onaylattım . öğrenci kaydı yapmadığım için öğrenci belgesi alamadım bir sorun olur mu

hastaneden randevu almana gerek yok 129 tl vezneye yatırıyosun listedeki doktorlara tek tek girip cıkıyosun öncelik tanıyorlar

hastaneden randevu almana gerek yok 129 tl vezneye yatırıyosun listedeki doktorlara tek tek girip cıkıyosun öncelik tanıyorlar
hocam benim toplam 210 tl ye mal oldu ilk olarak 160 tl vezneden alındı daha sonra intaniyeden istenen kan tahlili için de 50 tl alındı erzurum beah ta

hocam benim toplam 210 tl ye mal oldu ilk olarak 160 tl vezneden alındı daha sonra intaniyeden istenen kan tahlili için de 50 tl alındı erzurum beah ta

ya tahliller doktora kalmış bişey...Ona görede fiyat değişiyor

kardeş eğitim ne zaman başlayacak biliyor musun ?

bende bilmiyorum ama eğer sen bir haber alırsan bana da haber ver olur mu?

tamam kardeşim burada paylaşırım inşaALLAH .

tamam kardeşim burada paylaşırım inşaALLAH .

tamam inşallah

büyük ihtimalle yayınlanan listedeki sıraya göre alınacak. 2 grup halinde olabilir

daymoon

Yeni Üye

valla 2 grup olması yüksek ama bazı arayanlar herkesi almak için çalışıyoruz demişler bence cuma günü belli olcak

Yukarı Alt