erzurum eğitim merkezinde eğitim görecek arkadaslar

benim demek istediğim şu. Mart 15 cumaya denk geliyor. 15 Marttan sonra bir hafta içi yani 5 gün izin almak istiyorum. Çünkü düğün tarihi belirleyeceğiz ve yazın düğün yapacağım. bu eğitimden sonra nikah kıyılacak eş durumundan gelebilmek için yani bana bir hafta içi izin vermezlerse düğünümde 1 sene sonraya sarkıyor.

idareyle görüşüceksin eğitim merkezinde. doğum izni var. nikah içinde izin vericeklerdir. yanlız o beş günü senin dediğin nasıl yaparlar bilemiyorum

Eğitim süresi içerisinde 21 günden fazla devamsızlık yapılamaz diye bir yazı okumuştum bir yerden. Bu nedenle izin konusunda çok sıkıntı çıkacağını sanmıyor. Resmi olarak hazırlanan dilekçeler dikkate alınarak izin verilebilir diye düşünüyorum. Önemli olan vize ve finalleri kaçırmamak olsa gerek.

Mustadu - fenci_emre beraberizz suan herkeeeze s elamlar .d. saat 19:00da 1.kat dinlenme slonnda gs - bjk macini izlemek icin toplanacagizzz forumcipten olanlar gelsin tanisalimmm.. erzurummmm ctee. *clap*

Kayıt yapmaya gittiğimde gördüm vardı. Ayrı mı bilmiyorum ama büyük ihtimalle ayrıdır yani :)

oradaki forumcipli adaylarımıza selam

forumcip ailesi

burada hersey iyi gidiyor tanitim konferansina katildik. tanitim videosu izletildi. klipdeki faaliyetlerin yarisini yaparsak egitim cok eglenceli gecer.

oradaki forumcipli adaylarımıza selam

forumcip ailesi

burada hersey iyi gidiyor tanitim konferansina katildik. tanitim videosu izletildi. klipdeki faaliyetlerin yarisini yaparsak egitim cok eglenceli gecer.

kıyafetleriniz verildi mi bugün?

kiyafetler verilmedi. bir daha ki gelisimizde verilir diye umuyoruz.

takim elbise getirmeyi unutmayin. kiyafet yonetmeligini okuyunuz.

canım bayanlara ait bölüm üst katta.... orda bir salon var temiz halılı bir bölüm burda kılabilirsin...

canım çok sağol*inlove* bende merak ediyordum mescit olduğunu eşim görmüşte bayanlara ayrımı die kafama takılmıştı*hmm* çok şükür varmış

_eymen

Yeni Üye
bende kayıt yaptrmaya geldiğim gün çağ kebabı yedim gercekten süper bişe :) ibadethaneyi bende gördüm ama bayanlara özel yer nerde dye bende merak edyodum bilgilendrdiğiniz için tesekkürler arkadaslar..

arkadaşlar mescidler mevcut ibadetinizi gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilirsiniz..

Yukarı Alt