erzurum eğitim merkezinde eğitim görecek arkadaslar

aynen hocam bende çarşamba sabahı için sun express den aldım biletimi..

havaalanından eğitim merkezi arası 30-40 civarı taksi ücreti tutabilirmiş. arkadaşlar. 1-2 servis değiştirerek de giderbiliriz.

çarşamba sabahı 6.50 sabiha gökcen uçuşlarıyla gidecek arkadaşlar ile buluşup toplu gidip işlemleri birlikte yaptırabiliriz.

yalnız erzurum çok soğukmuş herkes kalın kazaklarını giysin :)

aynen hocam bende çarşamba sabahı için sun express den aldım biletimi..

havaalanından eğitim merkezi arası 30-40 civarı taksi ücreti tutabilirmiş. arkadaşlar. 1-2 servis değiştirerek de giderbiliriz.

çarşamba sabahı 6.50 sabiha gökcen uçuşlarıyla gidecek arkadaşlar ile buluşup toplu gidip işlemleri birlikte yaptırabiliriz.

yalnız erzurum çok soğukmuş herkes kalın kazaklarını giysin :)

Elimde bir tablet olacak kırmızı valiz boynumda şal :D kardeşim indiğimizde özel araç gelicek beni almaya 2kişiyiz şuan eğer yer olursa alabiliriz paslaşırız havalanında alpersago diye bağrın.

ben çarşamba sabahı gidiyorum . bir aksilik olursa diye 2 gün erken gitmek istedim . çarşamba sabahı gidecek arkadaşlar mesaj yazsın . buluşabiliriz.

ben bugun gıdıyorum carsamba sabahı orda olack arkadaslar ıletısıme gecmek ıstersenız hso geldenız:)*yes*

_eymen

Yeni Üye
arkadaslar üstümde siyah şişme bi mont olacak eminim herkes şaşkın şaşkın bakacak böyle tanıyabiliriz birbirimizi. :) elimde valiz canta herhangi bisey yok sadece kol cantam olacak... ve kapalı bi bayanım. sabiha gökçende görüşmek üzere Allaha emanet olun..

ben de perşembe sabahı erzurumda olacağım inşaALLAH . perşembe günü erzurumda olacak arkadaşlarla görüşebiliriz .

ben perşembe sabah 10da sivastan gideceğim erzuruma eşimde ağrıdan gelecek ayarıca erzurumun cağ kebabı meşhurmuş gitmişken onunda tadına bakın derim şahsen yol yorgunu birde okul kayıt stresi yi gider üstüne :)

erzuruma mülakatlar için gittiğimde arkadaşlar bana cağ kebabı ısmarlamışlardı , ben sizden önce baktım tadına :) çok beğendim . ALLAH'tan erzurumda arkadaşlar var yoksa baya sıkıntı çekerdim .

erzuruma mülakatlar için gittiğimde arkadaşlar bana cağ kebabı ısmarlamışlardı , ben sizden önce baktım tadına :) çok beğendim . ALLAH'tan erzurumda arkadaşlar var yoksa baya sıkıntı çekerdim .

ohh afiyet olsun neyse kısmet olursa bizde yeriz inşallah

cag kebabi ve pesine kadayif dolmasi..

arkadaslar carsamba sabahi sabiha gokcenden 6.50 de gidecek olanlar yakalarina kirmizi gul taksin ben hepinizi toplarim...
*hilarious*

ben yola cıkıyorum arkadaslar kendınıze ıyı bakın..yarın ıcın hepınıze hayırlı yolculuklar...kırmızı gullerınızın solmaması dılegıyle:)

bana erzurumun soğuğu işlemez kardeş ben sivaslıyım, 3 senedir de ağrı patnostayım ne kışlar gördüm yani sivas -35lerdeyken ben ikinci öğretim okuyordum :) ama izmirli istanbullu güneylileri egeliler işte onların işi zor bakalım bu kış ağır geçmiyor sivas günlük güneşlik maşallah erzurum burdan bir kaç derece soğuk o kadar ama palandökene çıkıp kayak yapmayı çok isterdim palandökenide çok merak ediyorum inşallah oralarda nasip olur

yola çıkan arkadaşlarım Allah yolunuzu açık etsin hakkınızda hayrlısı olsun inşallah, birbirinizi bulursanız sahip çıkın haaa

burdaki adaylarımızın çoğunun eğitimi erzuruma çıktı.. tanışın orda arkadaşlar..

Yukarı Alt