erzurum eğitim merkezinde eğitim görecek arkadaslar

Erzurum eğitim merkezindeyizz çok güzel geçiyorr vakit suana kadar hç bir sorunn yokkk :) odalarda tv buzdolabı vs var.. mustadu ile aynı odadayız,fenciemre fln forumdakılerlede görusuyoruz ınternette laptop olursa sıkıntı yok ama tabletti fln zor oluyor :D kantin okadar pahalı deil yurdun cevresınde yemek yıyebılcenz yerlerde var ayrıca.. bekleriizz :D

nadogus

Yeni Üye

aynen vakit guzel geciyor ileride mesai arkadaşı olacak kişilerle ayni odada kalıyoruz tek sıkıntı okulda yemek çıkmıyor

nadogus

Yeni Üye

aynen vakit guzel geciyor ileride mesai arkadaşı olacak kişilerle ayni odada kalıyoruz tek sıkıntı okulda yemek çıkmıyor

aa niyeki yemek çıkmıyo...*hmm* alper dedim ya güzel vakit geciyo diye :) dersten sonra benim yerimede bi voleybol oyna kardeşim:) az oynamadık bizde :D

Henüz eğitim başlamadı o yüzden yemek çıkmıyor okulda.Ama keyifler süper,kimi görsen yüzü gülüyor :D bu kadar mutlu insanı bir arada zor buluruz.:D

nadogus

Yeni Üye

Sizin eğitim takvimi daha oturaklı. biz 1.grupları çorba etmişler.Ama öteki türlü olsa 2.gruptakiler baya bekliyeceklerdi,hakları yenmemesi için bizi ordan oraya...

bende dün yaptırdım kaydımı akşam 4.30 da sonra patnosa yolculuk yaptık eğitim merkezi güzeldi ölçüm falan aldılar işlem 2 dk sürdü diyebilirim 4 şubatı sabırsızlıkla bekliyorum hadi hayırlısı inşallah forumdaki arkadaşlarla görüşürüz her yerde her zaman destek olmak lazım

Hayırlı olsun arkadaşlar. Forumu yeni keşfettin, Erzurum 2. Gruptayım
Kalacak odaları biz rastgelemi seçiyoruz yoksa, önceden ayarlanıyormu acaba, gidince şu oda şu yatak falan mı diyorlar acaba : )

hgdin aramıza arkadaşım... evet siz gittiğinizde adınız ve odalarınız belirlenmiş oluyor... ama odada 5- 6 yatak oluyor odada yatacağınız yatağı kendiniz seçebilirsiniz...

Cevap için çok teşekkür ederim : )
Şu an yerleşen arkadaşlar odalarda internet var mı, varsa vınn ı almaya gerek kalmıcak sanırım ?

evet koridorlarda kablosuz internet var... ama bazı yerlerde tam iyi çekmiyo...eğer wın varsa al sen yinede

Çok kaliteli ve yararlı bir forum sitesi, başka sitelerde boşa vakit öldürmüşüm : )
Vakit ayırıp her soruya detaylı cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim.

akdeniz

Yeni Üye
cümleten hayırlı olsun arkadaslar....bende erzurumda egitim görecem fakat ek,1 yada ek,2 binalarından hangisinde olacagımız henüz sitede yazmıyor belli bir tarih varmı acaba? ben 2, gruptayım egtmden 1 gün öne gitigimizde kalacak yer sıkıntısı olmaz dediler ama egitim gören 1. grup var sıkıntı cıkabilirmi?

Duyuru sayfasından nerede kalacağımız belli olunca direk oraya yerleşmeye gideceğiz, her gün takip edin demişlerdi, hafta içi açıklanır, bizlerde pazar günü yerleşmiş oluruz.

arkadaşlar bu eğitim süresi boyunca, hiç izin hakkımız var mı ? Yani 4 şubat ile 19 Nisan arasında Erzurumda eğitim merkezinde göreceğimiz eğitim süresince.

benim eşim mart ayının 2 veya 3. cü haftası doğum yapacak doğuma izin verirler inşallah erzurum 21 saat sürüyo zaten git gel 2 gün.

idareyle bu durumu görüş. doğum izni hakkını kullanabilirsin büyük ihtimal.. senden bu durumla ilgili resmi belge isterler..

Yukarı Alt