erzurum eğitim merkezinde eğitim görecek arkadaslar

odaların 6 kişilik olması kötü oldu. Şimdi gelir bir tane dengesiz ben gece uyumayacam der, tüm odayıda rahatsız eder bak o zaman curcunaya sen.

sende çok karamsarsın arkadaşım yaa bir gidelim bakalım çıkarsa öyle tip bir iki kez güzellikle uyaracaksın yok anlamadı yönetime şikayet edeceksin hem benim bildiğim gece 23.30 yatış yani en son o saatte imza atıp yatışa geçiyoruz die okumuştum ,birde şu var sabah erken kalkılacak kimse gecelere kadar oturmaz sıkma canını iyi düşün iyi olsun ,

sende çok karamsarsın arkadaşım yaa bir gidelim bakalım çıkarsa öyle tip bir iki kez güzellikle uyaracaksın yok anlamadı yönetime şikayet edeceksin hem benim bildiğim gece 23.30 yatış yani en son o saatte imza atıp yatışa geçiyoruz die okumuştum ,birde şu var sabah erken kalkılaca kimse gecelere kadar oturmaz sıkma canını iyi düşün iyi olsun ,

mavili deniz ben böyle yurt ortamını sevmiyorum. Gerçekten çok karamsarım birde Allah bana öyle bir uyku vermiş ki çıt sese uyanırım. Ne yapacam hiç bilmiyorum

sende çok karamsarsın arkadaşım yaa bir gidelim bakalım çıkarsa öyle tip bir iki kez güzellikle uyaracaksın yok anlamadı yönetime şikayet edeceksin hem benim bildiğim gece 23.30 yatış yani en son o saatte imza atıp yatışa geçiyoruz die okumuştum ,birde şu var sabah erken kalkılaca kimse gecelere kadar oturmaz sıkma canını iyi düşün iyi olsun ,

mavili deniz ben böyle yurt ortamını sevmiyorum. Gerçekten çok karamsarım birde Allah bana öyle bir uyku vermiş ki çıt sese uyanırım. Ne yapacam hiç bilmiyorum

3 yıl ortaokul, 4 yıl lise ve yıllarca üniversitede yurtlarda geçmiş bir eğitim döneminden sonra 6 kişilik oda bence uygun. Lisedeyken 24 kişi üniversite de 8 kişi aynı odadaydık.
Çok kafana takma hocam, odalarda horlama olur, gece lavobaya giden olur, sevgilisinden mesaj gelen olur, sürekli uyanan olur, susayan olur, uykusunda konuşan olur, koridorda ses olur, vakitsiz telefon çalar, yataklar gıcırdar, sürekli dönerek uyuyan olur, yani ses elbet olur. Kimse bilerek yapmaz, bunlara da çare aranmaz zaten, çare bulamazsın da.
Umursamazsan, oda saray gibi gelir, ilk bir kaç gün uykunu tam alamazsın sonra hiç fark etmeden dalarsın zaten uykuya, altı üstü 2 ay 15 gün zaten . Arkadaşlarınla iletişimin iyi olsun, iyi anlaşırsan horlayan da gözüne batmaz, çalan telefonda.
Allah kazanmayı nasip etti ya 600 kişi tek odada olsa hatta bana yerde yatacaksın deseler kabul ederim : )
Sabah erken kalkınca herkes erken uyur, sabahlayan olmaz zaten pek, içini ferah tut : ))

3 yıl ortaokul, 4 yıl lise ve yıllarca üniversitede yurtlarda geçmiş bir eğitim döneminden sonra 6 kişilik oda bence uygun. Lisedeyken 24 kişi üniversite de 8 kişi aynı odadaydık.
Çok kafana takma hocam, odalarda horlama olur, gece lavobaya giden olur, sevgilisinden mesaj gelen olur, sürekli uyanan olur, susayan olur, uykusunda konuşan olur, koridorda ses olur, vakitsiz telefon çalar, yataklar gıcırdar, sürekli dönerek uyuyan olur, yani ses elbet olur. Kimse bilerek yapmaz, bunlara da çare aranmaz zaten, çare bulamazsın da.
Umursamazsan, oda saray gibi gelir, ilk bir kaç gün uykunu tam alamazsın sonra hiç fark etmeden dalarsın zaten uykuya, altı üstü 2 ay 15 gün zaten . Arkadaşlarınla iletişimin iyi olsun, iyi anlaşırsan horlayan da gözüne batmaz, çalan telefonda.
Allah kazanmayı nasip etti ya 600 kişi tek odada olsa hatta bana yerde yatacaksın deseler kabul ederim : )
Sabah erken kalkınca herkes erken uyur, sabahlayan olmaz zaten pek, içini ferah tut : ))

kapadok bak beterin beteri varmış biz çok kalabalık olmayacağız ben hep ailemle bir aradaydım üniyi memlekette okudum teyzemlerede bile yatılı kalmadım düşün bende sen gibi ilk defa böyle bir ortama gieceğim bende çıt çıksa uyanırım ama şimdiden kendimi alıştırmalıyım ilk zamanlar zor olur ama sonra alışırız Allah bir kolaylık sağlar başka bir konu açmışsın orayada yorum yazdım sana çok düşünme bunları sıkıntı yapma kendine

halil kardeş hakkında hayırlsı olur, sende kazananlardan olursun en güzel iş senin işin olur inşallah

Teşekkür ederim @mavili deniz, Allah nasip etti çok şükür, ben 2 gruptayım Erzurum'da : )

Ufak seslerde sürekli uyanan arkadaşlar kulak tıkacı kullanabilirler. Pamuk pek işe yaramaz : ) Yurtlarda uzun soluklu kalanlar bilirler. Zararsız, alışınca hiç bir sorun yaşatmayan bir ürün. Çok kullanan vardı bizde. Yüksek sesin olduğu sanayi fabrikaların çok sık kullanılır :)

Google da kulak tıkacı yazarak bir çok farklı ürün bulabilirsiniz.

_eymen

Yeni Üye
kıyafet yönetmeliğini biliyorum efendim.. mesai saatleri dışındaki zamanı merak etmiştim.. bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim..

öylemi kardeşim dikkat etmemişim sevindim vallaha bende 2 gruptayım görüşmek nasip olur inşallah sen bizlre taktik verirsin kulak tıkacı iyi bir öneri :) bende düşünüyordum böyle bir şey almayı sağol yaaa

öylemi kardeşim dikkat etmemişim sevindim vallaha bende 2 gruptayım görüşmek nasip olur inşallah sen bizlre taktik verirsin kulak tıkacı iyi bir öneri :) bende düşünüyordum böyle bir şey almayı sağol yaaa

Çok teşekkür ederim , Dalaman grubundayım ben, elimden bir şey gelirse her zaman yardım etmeye çalışırım, kulak tıkacını iş güvenliği malzemesi satan yerde genelde bulabilirsiniz : )

daymoon

Yeni Üye

Çok teşekkür ederim , Dalaman grubundayım ben, elimden bir şey gelirse her zaman yardım etmeye çalışırım, kulak tıkacını iş güvenliği malzemesi satan yerde genelde bulabilirsiniz : )

petek yanı benim olsun gerisi mühim değil arkadaşlar :)

kapadok bak beterin beteri varmış biz çok kalabalık olmayacağız ben hep ailemle bir aradaydım üniyi memlekette okudum teyzemlerede bile yatılı kalmadım düşün bende sen gibi ilk defa böyle bir ortama gieceğim bende çıt çıksa uyanırım ama şimdiden kendimi alıştırmalıyım ilk zamanlar zor olur ama sonra alışırız Allah bir kolaylık sağlar başka bir konu açmışsın orayada yorum yazdım sana çok düşünme bunları sıkıntı yapma kendine

halil kardeş hakkında hayırlsı olur, sende kazananlardan olursun en güzel iş senin işin olur inşallah

Mavili deniz ben 4 yıl üniversite okudum. 2 yılını devlet yurdunda geçirdim. Yurtta kalmak gerçekten iğrenç bir şey. Evde odamda saat bile yok saniyenin çıt çıt sesinden bile uyuyamıyorum. Kısacası ben çok zorluk çekeceğim

Arkadaşlar ek bina veya ana bina da kimler kalıcak bir gelişme var mı ? Sitesinde bir güncelleme görünmüyor ...

bende baktım yok birşey sanırım bizden öncekiler gidince belli olacak yerlerimiz onların eğitimi yarın tamamlanıyor kısa zamanda açıklanır bekleyelim bakalım alıştık zaten beklemelere

egıtımlerınız nasıl gecıyo erzurumdakı arkadaslar bızlerde heycanla beklıyoruz kavusma vaktını..hayırlı gunler..

nadogus

Yeni Üye

Daha çok tanıtım şeklinde geçiyor.Mesela bugun protokol konusu işlendi(konferans salonunda).Dersliklere 1 kere gittik oda; hoca ve sınıf arkadaşlarımızla tanışmak için

Biz suan anabinadayız gelen 2.grubu ana bina ve ek bina olmak üzere 2ye ayıracaklar..2.bina meb e ait diyorlar güzel fln diyorlar..hiç kafanıza takmayınnn sonucta memur adayısınızzz...herkezee tekrardannn hayırlıı olsunnnn...erzuruummdaaa eğlenceğinizee inanıyorummmm... :D

Bu gün eve iki polis geldi. Evrak ulaşmış ellerine, biraz soru sordular gittiler : ) Güvenlik soruşturmasında evlere gelmiyorlardı eskiden şimdi değiştimi acaba...

Yukarı Alt