ANKARA KOMİSYONU ADAYLARI

ben sağlık raporu alırken niğde komisyonundan birkaçkişiyle tanıştım ziraat bankasının mülakatını bekliyorum o gelirse burayı bırakacam diyordu

Ben böyle sistemin içine edeyim 2 soru sordular ikisinide doğru cevapladım saygıda kusur etmedim verdikleri puan 60 60.. Bunun adı torpil değilde nedir..? Mülakatı kazanmanın ölçütü soruları doğru cevaplamak mı yoksa başka illegal şeyler mi ayıp yav hak yiyiliyor adiliktir şerefsizliktir..

Ya sorulan sorulara verilen cewaplara gore puan wermıorlarsa soruyu neden soruorlar we o puanları hangı standartlara gore werıorlar..? Yazıklar olsun yaw

ben de hep merak etmişimdir o puanları neye göre veriyorlar sen bakırköyü görsen küsuratlar havada uçuyor

bakırköy yine iyi..komisyon üyelerinin her biri, adaya bi puan veriyordur. daha sonra o puanların aritmetik ortalamasını alıyorlardır o yüzden de küsüratlı çıkıyordur (bence)..ama ank komisyonu neye göre puan veriyor hala anlamadım.

Maraş komisyonunda 1 meslek sorusu sordular yarım bildim. 2 tane Genel kültür sorusu sordular 1,5 bildim. 3 tane inkilap sorusu sordular hepsini bildim. Verdikleri puan 38. Bildiğim bir referanslı var onun puanı 100. Hepsini eksiksiz bilmiş.

Arkadaşlar ankarada torpil yok diyorsunuz.. Peki neden puanlar 90 ve 70..? Kazananların agzından hep aynı cumleler mı cıktı..? Bana 2 soru sordular 2'sinide doğru yanıtladım fiziğim düzgün takım elbise giymiştim saygıda kusur etmedım.. Torpil yok diyen arkadaşlara sorarım hakkım 60-60 mı..? 70-70 werseler kazanmıstım..

ben iki sorunu birini bildim kardeş 1-kanuni hakim güvencesi nedir dedi bende mahkemeye başka bir hakim atanmasını isteyebilme hakkıdır dedim yanlışmış....2-güney sınırlarımızı belirleyen anlaşma dedi ankara dedim tarihini sordu 1926 dedim aslında fransızlarla 1921 ingilizlerle 1926 kabul etti demekki...90-90 vermiş torpilimde yok kesinlikle dmekki duruşuna tepkilerine be-akıyorlaryada o an sıcak geliyosun belki bilemiyorum

Yukarı Alt