ANKARA KOMİSYONU ADAYLARI

fethiye adliyesi gerekli evrakları yayınlamış duyurularda denildi bana fakat buamıyorum sayfasında bilgisi olan varmı arkadaşlar ayrıca arşiv araştırma formunu flasha yükleyip getireceksiniz çıktı istemiyoruz dedi memur.elden istiyorlar posta ile değil

biz nerdeyse site açıldığı günlerde üye olmuşuz ama hala kazanamadık ben sohbetlere fazla katılamıyorum ama hergün takip ediyorum yorumları. kazanan arkadaşları tebrik ediyorum Rabbim bizede nasip eder inşallah*pray*

biz nerdeyse site açıldığı günlerde üye olmuşuz ama hala kazanamadık ben sohbetlere fazla katılamıyorum ama hergün takip ediyorum yorumları. kazanan arkadaşları tebrik ediyorum Rabbim bizede nasip eder inşallah*pray*
inşallah canım ya inşallah

aziz kardeşim yedekten sıra gelebilir belki sözleşmeli ilan verilcek 31 aralıka kadar zannedersem onda olur inşallah bende yarın giricem sinop için umarım kazanırım bu 4 olucak :)

faruk kardeşim inşaallah kazanırsın. bize sıra biraz zor gelir 87 kişilik yerde 18. yedeğim . tek şansım pazartesiye kadar yedeklerden müracaat edenin az olması.

Yukarı Alt