ANKARA KOMİSYONU ADAYLARI

arkadaşlar dileklerinizi ve güzel mesajlarınızı yeni gördüm. hepinize çok teşekkür ediyorum. dün girdim mülakata çok rahattım öncekilere göre. odaya girdim ve başvuru formuna bakarak adın şu soyadın şu evliymişin dedi bende evet birde çocuğum var dedim. peki baban ne iş yapıyor dedi bende anlattım babam kanser hastası malülen emekli dedim. sen mi bakıyorsun dedi kısmen evet dedim. sorulara geçildi ilk soruyu bilemedim . hangi konular yargı denetimi dışında gibi bir soruydu. ikinci soru rumların milli mücadele zamanında kurdukları düşman cemiyetlerin adı dedi onu hiç kekelemeden bildim. tamam teşekkür ederiz çıkabilirsiniz dedi . sanki komisyon başkanı ben çıkarken olumlu sözler söylüyordu komisyona ya da benim içimden geçen düşüncede olabilir.:)

benim bildiğim bi arkadaşta vardı torpil ayarladı oda yedeklere kalmış demekki torpil geçmiyo ankara adliyesinde bende torpil yok 12. sıradayım helal olsun ankara komisyonuna adalet komisyonu böyle adaletli olmalı işte

ankara komisyonu o kadar adaletliydide niye herkese aynı sohbet ortamını yapmadı canı istediğiyle sohbet etti canı istemediğine soruyu sorup çıkabilirsin dedi. banada deselerdi neden ikm? bende konuşsaydım biraz kendimi anlatsaydım. neye göre seçip neye göre puanlama yaptılar hiçbirşey anlamadım. aynı gün mülakata girdiğim kıza neden gardiyan olmak istiyosun vs. gibi muhabbet açıp konuşturmuşlar sorulardan birini bilip diğerini bilememiş sonuç kız kazandı ben 60 aldım. bende 2 sorudan birini bildim birini hatırlayamadım. 30 puanlık farkı nereden buldular hiçbirşeye akıl sır erdiremedim. hakkıyla kazananlara helal olsun diğerleride allaha havale.

Dün Ankara komisyonunda niğde için sınava girdim. İçeriye girdim, ailemle yaşayıp yaşamadığmı sordu ailemle yaşıyorum dedim. Ne iş yapıyorsun dedi, İşsizim efendim dedim. sonra birkaç birşey daha söyledikten sonra sorulara geçti

yargı denetimine tabi olmayan işlemler nedir ? dedi. Maddesi maddesine saydım çünkü daha önceden ezberlemiştim.

Sonra ermeni ve rumların kurduğu zararlı cemiyetler nelerdir dedi ? Bende Pontus rum, Mavri mira, Hınçak ve taşnak sütyun dedim bir tane daha var dedi. birkaç saniye düşündükten sonra etniki eterya dedim tamam Hadi çıkabilirsin dedi.

Sonuç ne olur bilemem, takım elbisemi giymiştim. Zaten 90 kişilik salonda en az 40 tanesi sıradan günlük elbiseyle gelmiş. ama tüm soruları bilmeme rağmen beni elerse ne deyim artık.

Allah hakkımızda hayırlısını versin.

necipturan ve fb1907 hayırlı olsun arkadaşlar Allah utandırmasın
darısı aziz kardeşim senin başına olsun.. benim kuzenimde perşembe gircek Allah nasip ederse :) dualarımız sizinle ...
may246 kardeşim güzel dileklerin için teşekkür ederim. benden çok ihtiyacı olan varsa onların kazanmasını daha çok isterim.
çok şükür ki elimizde işimiz var . işi olmayıpta hele ki evliyse birde o kişiler benden önce girsin inşaallah.

amin arkadaşlar ankaradan bari kazanan çok olsa da yüzümüzü güldürseniz... sizlerin sevinci bizlerin sevinci... diğer illerdeki arkadaşların geneli yedekde kaldı inşallah eksiksiz kazanırsınız ne deyim...

ayşenurcum facedeki sayfamızda kazanan çok :)

berrinn kız kıdemli üyeden daha üstü ne... o olmadan bu kızı kazandırmamız lazım :) ne yapsak bilemedim ki :))
inşallah canım yaa şaka bir tarafa...

6 mesaj sonra elit üye olcak :D:D

arkadaşlar ankara eğitim merkezi evime yürüme mesafesiyle 20 dk, arabayla 5 dk... Vay be eski çocuk ıslah evi şimdiki eğitim merkeziymiş. çok şanslıyım vallaha 4 ayağım üstüne düştüm

Yukarı Alt