ANKARA KOMİSYONU ADAYLARI

Faruk hayırlı olsun kardeşim. ALLAH utandırmasın. millete inat torpilsiz de girilebiliyormuş. yeter ki vazgeçme ve sabret bunun en bariz örneğisin. ALLAH emeğinin karşılığını er ya da geç veriyor. .tebrikler.

inşallah 4.de biz de şeytanın 32 kemiğini birden kırarız:) hayırlı olsun.. Rabbim utandırmasın inşallah...

Ben geçen sene puanımdan dolayı boy kiloya çağrılmamıştım. bu sene yüksek aldım. Mülakatta da soruları bildim yerleştim.

İlk girişimde ikm kazandım. Ancaaaaaaaak 3 defa zabıt katipliğinden elendim.

ankara komisyonunda kazanan arkadaşlar takım elbise giymeden normal kıyafetle kazanan var mı? kazananlar takımmı giydi yoksa normal kıyafetmi. bilgi verirmisiniz.

ankarada sinop yazmadığıma pişman oldum açıkcası. hiç olmassa bakırköy komisyonu gibi saçma sapan sorular sormuyorlar. birde kendini tanıtman için form dolduruyomuşsun. sessizdevrim bana ankarada gir dedi girmedik. pişmanım şimdi.

bu sefer sözümü dinler ankarada girersin sınava. burda bekleyenlerin çoğu ankarada girip sınavı kazandılar. örneğin faruk28

sözleşmeli alımda ineboluda kontenjan olursa inebolu yazarım. ama öğrenci alımlarında ankara komisyonu. sözünü dinleyeceğim.yardımların için çok teşekkurler sessizdevrim ablacım

birde bakıyomuşuz öğrenci ilanıyla sözleşmeli bir arada verlmiş. o zaman ikisinede başvururm

Yukarı Alt