ANKARA KOMİSYONU ADAYLARI

Baha kardeş sen muazzaf subaymışsın ve mülakatlarda bulunmuşsun. Hani diyorsun ya referansı olmayıpta bundan iyi asker olur dediklerimizi aldık. Bende Uzman Jandarma Çavuş'tum ve askeriyenin mülakatını referansız geçtim. Demekki ben tam asker olacak biriymişimki mülakatı referansız geçtim. Gerçekten de öyleyim aslında. Mülakattan önce fiziki kontrol ve spor testlerini geçip öyle mülakata girmeye hak kazanılıyor. Ben askeriyenin mülakatını referansız geçtim ama İnfaz Koruma memuru mülatında elendim. Sence askeriyenin mülakatını referansız geçen adam, İnfaz Korumanın mülatını da geçmesi gerekmiyor muydu? Yoksa ben İnfaz Koruma olmaya uygun değil miyim? O zaman Uzman Jandarma olmaya da uygun değildim.

Baha

Yeni Üye

Debua kardeşim sana açık ve net burdan yazmayı çok isterdim ama olmuyo işte.Her kurumun farklı personel profilleri vardır.Söylediğin şeyleri bende yaşadım demek ki biz uygun değilmişiz.

Baha dediğin gibi kardeşim. O zaman benim girdiğim komisyondan kaynaklanıyor. Belki başka bir komiyonda girseydim beni direk alacaklardı. İşte o komisyonu da bulmak mesela. Tabi öyle bir komisyon varsa.

arkadaşlar biraz önce ankara adliyesini aradım saat dörtte açıklanacak dedi :mad: çok geç değil mi dedim anca dediiii...

yarın boy kilo ölçümü var 4 yayınlamaları çok geç uzak yerden gelecekler var nasıl gelebilecek hiç düşünmüyolar anlaşılan. yarın nasıl yapılacak çok merak ediyorum şahsen..

bence bi çok kişi gelemiyecek böyle geç yayınlarsa kritikte bekleyenler gelemiyecek geç yayınladıkları için.

ben kendim için kayırmıyorum diğer adaylar için endişeleniyorum :( girsem listeye 1 saatlik yoldan gidicem hızlı trenle

büyük şehirlerin öyle bi avantajı var işte küçük şehirden gelenler ne yapacak allah yardımcınız olsun valla

bu arada hiç hızlı trene binmedim nasıl bişey çok merak ediyorum, kırıkkaleyede yapılacak ankara kırıkkale 15dk olacak diyolar ya bakalım eger olursa çok güzel olur:)

Arkadaşlar boy-kilo ölçümü 5,6 haziran tarihlerinde olacağı için ;ayın 6 sında da gitseniz olur.(mazeret bildirmek kaydıyla:''uzak yoldan geldim gibi !''):)

Yukarı Alt