ANKARA KOMİSYONU ADAYLARI

buda 1. dönem ankara öğrencilerinin facebook sayfası

Bağlantıları görmek için üye girişi yapmalısınız.

Karabük'te ailem yaşıyor.Çok küçük bir şehir.Hiç hoşuma gitmedi orası.Bi sosyal aktivite olarak süper lig maçlarını izlersiniz.Hem teknoloji hem hayat şartları bakımından çok geri kalmış bir il.Çarşısı 2 cadde :))

insan kendi sosyal aktivitesini kendi yaratabilir arkadaşlar, bu bence dert edilmez, iyi arkadaşların olması istanbul gibi bi şehirde yaşamaktan bile iyidir bence. Atanın, rahatlayın, sonra da sosyalleşmeyi düşünürsünüz diye düşünüyorum.

Bağlantıları görmek için üye girişi yapmalısınız.

ankara eğitim merkezi şuan 1. dönem öğrenciler eğitime devam etmekte kazanacak arkadaşlarımızda burada eğitime alınacaklar

gargamel ben de öyle diyordum.Öyle değil işte bir süre sonra ne demek istediğimi anlayacaksın. ;)Her neyse konu bu değil herkes umarım istediğini alır.Allah yardımcımız olsun...

bende varım karabük 79,5 sessizdevrim ben dün ankara komisyonunu aradım 78 karabük bayan taban da dedi ama postalar devam ediyo dedi dünden bu güne değişmişmidir puan haber alabilirsen paylaşırmısın çok merak ediyorum

şehir dışından geleceklerin mağdur olmaması için erken saatte yayınlarız listeyi öğleden önce dedi ankara komisyon kalemi

16:30 gibi ankara komisyonunu aradım. kocaeli taban puan 80 civarı dedi :( bizim işte riskli:( ve hala gelen postalar var dedi...offf :(

karabük için gelmiyormuş posta elimize geçerse gireriz sisteme dedi. şuanlık artık gelmiyor dedi. herkesin hakkında hayırlısı olsun

boyter hayırlısı olsun arkadaşım kısmetse olur, değilse yapacak birşey yok[/quote

ya daha dün 78 demişlerdi ne çabuk 80 oldu :(

ben komisyonu aradıgımda gelen aps var demediler.taban puan 80.ve yukarısı sıralamaya girer dediler..
sanırım en kesin yanıt pazartesi yıne...

Yukarı Alt