ANKARA KOMİSYONU ADAYLARI

evett haklısın ama bu sefer bari olsunn...

boyter arkadasım olur ya senın puan 82 idi sanırım.85 ile de kapatacak değil ya bu kocaeli *comfort*

:eek:

boyter arkadasım olur ya senın puan 82 idi sanırım.85 ile de kapatacak değil ya bu kocaeli *comfort*

olmaz olmaz o da bana denk gelir inan :| bide sadece sıralama değil ki iş mülakatt :eek:

olmaz olmaz o da bana denk gelir inan :| bide sadece sıralama değil ki iş mülakatt :eek:

sıralamaya bi girelimde,artık mülakatıda o zaman düşünüürz..suan 2 sni birden düşünürsem kalbim duracak gibi oluyorum:))

sıralamaya bi girelimde,artık mülakatıda o zaman düşünüürz..suan 2 sni birden düşünürsem kalbim duracak gibi oluyorum:))

haklısın arkdşm ozamn listeler açıklanana kadar susuyorum :)

karabük için bende bugün ank komisyonunu aradım saat 16;40 da bayan taban puan 78 , 79 civarı dedi bende 78 mi 79 mu dedim 79 dedi ama bence 78 küsürdüde 79 a yakın diye 79 dediğini düşünüyorum benim puanımı sordu 79,5 deyince pazartesi görürsünüz o civarlarda dedi (ben hiçbirşey anlamadım bu konuşmadan;)) postalarımız hala var pazartesi sabah ta açacaz postaları dedi ama öceki aramalarım da dediği gibi karabük için puanlar değişebilir demedi acaba gerçekten karabüke artık posta gelmiyo mu ki *pray*

pazartesi günü görücez artık listeyi. ben zaten şöle bir düşüncedeyim kazanamıcaksam baştan sıralamaya giremeyeyim. mülakatta elenmek daha kötü oluyor hem maddi hem manevi

bende komisyona pek guvenemıyorum artık.bilet bile ayırtmıcam yanı.pazartesi sabahta acacaz ne demek ya?? hem pazartesi açıklanacak diolar.nasıl iş bu anlamadım.hiç mi uzak yoldan gelenleri düşünmüyorlar.

allahtan bu konuda ben iyiyim eğer sıralamaya girersem eskişehirdeyim. ankaraya sürekli araç var. zaten hızlı trenle gitmeyi düşünüyorum 1 saatte varmış olurum

bb

Yeni Üye
Hepiniz hakkında hayırlısı olur umarım. Sıralamaya girecek olanlarda sıralamadaki yerlerine pek aldırıs etmesinler. İlk ögrencilikde pek birşey degiştirmedi çünkü. Umarım hayırlısı olur sizler içinde.

arkadslar,,bay ve bayanların mulakatları ayrımı oluyor..ilk önce bayanlar yada ilk önce baylar dıe bi kural varmı?? yada karışıkmı??*hmm**blushing*

evet geçen sefer ayrı olmuştu. kırıkkale adliyesinde önce bayan adayların boy kilo ölçümü yapılmıştı sonra erkeklerin.. mülakatta da aynısı olmuştu önce bayanlar sonra erkeklerr..

arkadaşlar ankaradan haber alan yokmu açıklanırsa burda da yayınlayın özellikle karabük bayan puanını siteyi acan bi baksın lütfennn enson kacta kapattı ben şimdiden acamıyorum ankara adliyesinin sitesini yarına hic acamam gibi geliyo

Yukarı Alt