3. İKM ÖĞRENCİSİ ERKEK ADAYLARI

yiyip içtiğim halde kilom kıyafetler ile tartıldıgımda 1.5 kg eksik çıkıyor boy kilo ölçümüne giderken ne giymemi önerirsiniz :(

montu çıkartırıyolar. o zaman sen 3 tane kazak giy. pantolunun altınada kalın eşofman giy. birde ölçüm öncesi 2 lt falan su iç. ne kadar içebiliyorsan iç işte. sınırları zorla yani.

yatmadan önce hamur işleri ye bol bol ye yani :D birde uğurun dediği gibi su iç 2 litre ölçülmeden tartıya biri öyle yapıp geçmişti geçen sene :D

montu çıkartırıyolar. o zaman sen 3 tane kazak giy. pantolunun altınada kalın eşofman giy. birde ölçüm öncesi 2 lt falan su iç. ne kadar içebiliyorsan iç işte. sınırları zorla yani.

eyw krdeşim B) elimizden geleni yapacagız artık tavsiyerin için teşekkürler :)

o tarihte havalar soğuk olur büyük ihtimal. ince giyin derim. verebildiğin kadar kilo ver. kısmet artık gerisi

Arkadaşlar benden size tavsiye akşam yemeğinden sonra hiçbir şey yemeden yatabilirseniz yatın. Mideniz gece guruk guruk edecek. Sindirecek birşeyler bulmaya çalışacak ama bulamayacak. Sonra kendi kendini kemirmeye başlayacak ve böylece zayıflayacaksınız. Bende boy-kilo sorunu yok ama ikisinin ideal olması için 1 hafta böyle yaptım. 3 kilo verdiğimi hatırlıyorum. Yani bu yöntem benim işime yaradı. Birde akşam yemeğinden sonra 10-15 şınav çekmeye çalışın. Şınav hem kol kaslarını geliştirir hem de karın yağlarını eritir. Bu zor gelirse mekik çekmeye çalışın. Faydasını görürsünüz.

diyet bölümü gibi oldu ama... ;)sabah 1 poğaça öğlen 1 bardak çorba ve şişene kadar su :) akşam serbest (dediysek abartmadan) ne kadar çok su o kadar az yemek.. 1 haftada 4,5 kilo verdim

elimden geleni yapıyorum 3kere 1er saatten tempolu yürüyorum mekik cekiyorum. yimiyi gelincede corba yeşillik ara övün olarak greyfurt mandalin elma kahvaltıda da iki yumurta ekmek asla yemiyorum annem lahana corbası yapmış tadıda güzel ha :) bugün onu yedim bir hafta boyunca onunla doyuracam artık lahana işe yarıyor die duymuştum bakalım ne olacak. 93 kilo dayken 3-4 gün zayıfmayamadım şimdi 90 takıldık.

Hizmet öncesi eğitim görerek ataması yapılanlar her öğretim yılı karşılığında iki yıl süre ile mecburî hizmetle yükümlüdürler. arkadaşlar bu ibare ne anlama geliyor ya mesela ikm olarak çalışıyoruz ya da ikm öğrencisiyiz haziran atamalarında ösym merkezi yerleştirmesinde atandım istafa edip atandığım yere geçemiyormuyum cevaplarsanız sevinirimmm yani mecburen 2 sene çalışmamız mı lazım

evet mecburen iki sene çalışmamız gerikoyor istifa halinde tazminat ödemek zorundayız

Peki bu 2 yıl zorunlu hizmet süresi içinde askere gidersek neoluyor acaba? gelince işime devam edicem nasıl olsa

peki ödediğimiz tazminat 5 ay görmüş olduğumuz eğitimin karşılığımı yoksa kurumun belirlediği bir para mı biraz ayrıntılı açıklarsan sevinirim şimdiden sağol

https://www.facebook.com/video/video.php?v=128643440538731 izleyin arkadaşlar ikm aldıkları eğitiminden bir kesit
ek:arkadaşlar devamındaki videolarıda izleyin

duyarlı kapının sayfası arkadaşlar o sorun değil. birlikte hareket ediyoruz.. duyarlıkapı.com da forumumuzun reklamını görebilirsiniz..

ben şuan tablolarınızı hazırlıyorum :)

Mumi

Yeni Üye
79,400 ve 80 puanlarla biz bay olarak 87 kısı alacak olan Nığde ılıne basvurduk lısteye gırme sansımız nedır?ACIL CEVAP VERIRSENIZ SEVINIRIM...

Mumi

Yeni Üye
79,400 ve 80 puanlarla biz bay olarak 87 (87X5=435) kısı alacak olan Nığde ılıne basvurduk lısteye gırme sansımız nedır?ACIL CEVAP VERIRSENIZ SEVINIRIM...

Yukarı Alt