3. İKM ÖĞRENCİSİ ERKEK ADAYLARI

İmkansız değil bence arkadaşım ama bu ilk alım oldugu için olmayabilir,cunku cok yıgılma var diye duydum.ama 2. yada 3. alımda
neden olmasın umudunuzu kaybetmeyin..

edirne yi falan bilmiyorum ama 72 kişi alan istanbul için yanlış görmediysem en son 900 kişi başvurmuştu, ama o sayı 300 de olabilir katibin yazısı bayağı kötü de :D

anlamıyorum çok alan yerlere millet hep yığılma yapıyo göreceksiniz kartal , üsküdar zonguldak falan bunlar 75 , 74 küsür kapatacak ben üsküdar a başvurdum 75 puan ile inşallah bu tezi çürütmezler.

ya ist.da yasamak zor kiralar ucmus artı tek bayanda ist gibi yerde zor yoksa basvururdum bende oralara.10 kişi alan edirneye basvurdum ne olucak bakalım.adanalı bakırkoydemi tnıdık var senin?ya su Edirneyide ogrenın nolur yaaa

arkadaşlar başvuru numarasını nerden biliyorsunuz benim zarfın üzerine de birşeyler yazdı bu başvuru numaram mı die sorduğumda kurum numarası demişlerdi.

yinede umudunu kaybetme. bi bakmışsın sıralamadasın. belli olmaz.zaten sıralamyı girince ve boy kiloyu geçince iş bitmiyor. en onemlisi mulakatı atlatmak. burası deveye hendek atlatmaktan daha zor yani. hayırlısı olsun.

dinar lıyım buraya 400 kişi basvurmus adliyeden dıstan kac kişi basvurdu bilmiyorum fakat 100 kişide dıstan basvurmustur puanım 79.6 sizce sıralamaya girebilirmiyim

400 kişi tüm türkiyeden olduğunu sanmıyorum dinar ve bolvadin o listede göze patan bir yerdi bin kişiden fazla başvuru vardır.

Yukarı Alt