3. İKM ÖĞRENCİSİ ERKEK ADAYLARI

sözlü dediği sana soracağı sorular. mulakat ise tutum ve davranışlar vs.. ikisi aynı anda yani. sözleşmeli alımlardaki mulakat gibi. yani açıkcası komisyon karşısına çıktınmı ikisine birden girmiş olacaksın.

sözlü dediği sana soracağı sorular. mulakat ise tutum ve davranışlar vs.. ikisi aynı anda yani. sözleşmeli alımlardaki mulakat gibi. yani açıkcası komisyon karşısına çıktınmı ikisine birden girmiş olacaksın.

Anladım kardeşim. Teşekkür ederim.

boy ve kilo orantısı ölçümü varya nasıl oluyor kıyafetlemi tartıyorlar birde boy ölçümünde nasıl bir ölçüm şekli uyguluyorlar makine felan mı ölçüyor ;) *helpless*

montunu falan çıkaracaksın.. ayakkabı çıkıyor kıyafetlerin kalıyor.. kimş yerde elektronik tartı kimi yerde eski düzen tartıyla ölçülüyor.. şu polis merkezleri askeriydeki boy kilo tartısının aynısı

Herkes boyun eksik ölçüldüğünü söylüyor. Askeriyede boyum 1.76 çıktı. Ben o yüzden boyumu 1.76 olarak hesaplıyordum. Bundan daha aşağı ölçerler diye korkuyordum. Sözleşmeli alımda boyum 1.77,5 çıktı. Biraz daha uzun çıktım diye sevindim. Derin bir nefes aldım ve durabildiğim kadar dik durdum. Herkes eksik ölçüldüğünü söylüyor. Acaba benim boyum 1.80 falan mı? Bu eksik ölçülmüş halimi acaba?

sessizdevrim hocam senin boyun kaç normalde 1.61,5 çıkmışsın. Benim boyum elektronik boy ve kilo ölçerde 1.71 geliyor. evde biraz daha dik durarak 1.73 geliyor napıcam ben hocam yaa :)

benim bpyum 85 kılom 97 3 haftadır rejim yapıyorum yani 84 ölçseler 97 sınırdayım daha kılo vermem lazım 2 kılo daha verırsem garantı dıye bakıyorum. Eğe sadece mont ve ayakkabı cıkıyorsa 1 kılo daha almıs oluyorsun polıslık ve askerıyede sadece iç çamasırınla kalıyorsun. zaten kış kazan felan gıymeyelım ozaman

ya pardon bende diyorum 161.5 madem niye gitmiş mülakata diyorum, bayan olabileceğinizi düşünemedim sorry :) az kaldı mülakata bakalımm heycan var biraz bende

90'la atanamadınız mı merkezi atamada?
Ortaöğretimim atanamadım pekte şaşkın değilim öle olmasını bekliyordum zaten

Mumi

Yeni Üye
Bundan sonra sozlesmelı alım olacak mı?Bazı yerlerde artık sozlesmelı alım olmayacak denıyor doğru mudur?80 puanla niğde'ye basvurdum:D hayırlısı...

Mumi

Yeni Üye
Bundan sonra sozlesmelı alım olacak mı?Bazı yerlerde artık sozlesmelı alım olmayacak denıyor doğru mudur?80 puanla niğde'ye basvurdum hayırlısı... :)

Evet, doğru. Benim daha iyi bilmem lazım. :) Belki bundan birkaç sene önce 1.76 idim. Şimdi de 1.79-1.80 boylarındayım. Ben en iyisi boyumu bir ölçtüreyim. :)

Dediğin gibi askeriyede sadece iç çamaşırı. Hatta sadece şortla ölçüldük. Yalın ayaktık. Zemin buz gibiydi. Bir ordaki boy-kilo ölçümünü düşünüyorum birde burdakini düşünüyorum. Gerçekten de çok fark var.

boy 1.89 askeriyede ölçülmüştüm geçen sene,adliyede 1.88 çıkarsın diyelim :) kiloda bu ara sorun var normalinde 88 kiloydum.bu 4 ayda baya kilo aldım 95 kiloyum şuan.1 hafta kaldı akşamları yemek yemeden uyuyayım,kilo almamam lazım,sporu burakınca kilo aldım zaten. puanım 82,3 fethiyeyi yazdım.

Yukarı Alt