3. İKM ÖĞRENCİSİ ERKEK ADAYLARI

Mumi

Yeni Üye

arkadaşım böyle herkesin kaderi nereyi yazacakları konusunda pek karışmak istemiyorum ama fikrimi söylemeden geçemedim.... zor gibi görünüyo bence en az 20-25 alan yerlere başvur...nacizane fikrim tabiki karar yine sizin...[/

Allah razı olsun...

Hocam Ankara adliyesinde olacaktır; alternatif düşünemiyorum.

Ankara Adalet Sarayı
Atatürk Bulvarı No : 52
Sıhhiye Ankara
Tel: +90 (312) 509 31 80

ankara adliyesinde olucak büyük ihtimal her zamanki gibi kütüphanede yaparlar..

şehir dışından gelecekler aştide indikten sonra ankaraya binip kızılayda metroya aktarm yapın. sıhhıye durağında inin merdivenlerden çıkınca karşınızda. trenle gidicekler tren garından ana kapıdan çıkıp sağa dönüp yürüyün 10 dk lık yürüme mesafesi

bir kaç sorum olucak.
boy kilo ölçümü komisyonlar tarafından mı yapılıyor yani izmir için boy kiloya erzurumamı gidilcek eğer öyle ise bu kalacak yerleri biz ayarlıyoruz onlar mı ?
İzmir 77.8 pek ümidim yok ama bekliyoruz işte.

Mülakat, boy ve kilo ölçümü aynı yerde yapılıyor. Yani komisyonda. Kalacak yeri ayarlamazlar. : ) Siz bir çare bulacaksınız artık.
vay anasını arkadaş 3-4 günde otel parası yol parası derken baya bi masraf olacak:)

Mülakat, boy ve kilo ölçümü aynı yerde yapılıyor. Yani komisyonda. Kalacak yeri ayarlamazlar. : ) Siz bir çare bulacaksınız artık.
vay anasını arkadaş 3-4 günde otel parası yol parası derken baya bi masraf olacak:)

misafirhaneleri tercih edin arkadaşlar...

o kadar uğraştan sonra dün öglene yakın başvurumu yaptım. ama o kadar çok bilinçsiz kişi wardı ki anlatamam bi kız 1.57 boyu warmış puanım 90 ordan avantaj sağlarım die başvuruorum dedi
kapıda bi polis görevli wardı bi erkek abi nereyi yazayım die ona sordu. beyanı ankara ya yazıp kocaeli tercih edecekler wardı. sonumuz hayır olsun :D

aynen öyle , yani internet diye bi şey var artık ya insanlar çok üşengeç ya da başka bi şey. Ama oraya atanacak bi kişı o kadar basit şeyleri sormamalı . Şartları araştırmadan gelen bile vardı üstelik puanı 60 lı bi şeydi. Dün de 92 puan almış ama boy-kilosu tutmayan birisinin başvuru yaptığını gördüm. Yani boşa yer kaplıyo diger insanların da önü kapanıyo.

Bende aynı olayla karşılaştım adam yardımcı olur musun dedi tabi dedim ek-2 formunu doldurmasına yardımcı oldum tercih edilecek yeri bana soruyo nereye alıyolar nereye yazayım diye.Arkadaş ben mi ince eleyip sık dokuyom o kadar düşündüm nereyi yazsam diye puanım 90 olmasına rağmen adamlar 70 li puanla nereye adam alındığını bile bilmiyor.Enteresan...

Puanı çok yüksek olanlar gitsin merkezi atamada yerleşsin bence.Okadar emek verenler var bu iş için ufak puanlı onların önünü kapatmayalım. 1.MÜLAKATA ÇAĞIRMA LİSTESİ NEZAMAN BELLİ OLUCAK BİLEN VARMI ?

Arkadaşlar bir sorum olacaktı. Bu sözlü sınav ve mülakat beraber yani aynı anda mı yapılacak yoksa ayrı ayrı mı? Biraz saçma bir soru olabilir ama bilmiyorum. Mesela sözleşmeli alımda sadece sözlü sınav var. Giriyorsun çıkıyorsun bitti. Bundaki böyle mi? Yoksa bir sözlü sınava gireceğiz daha sonra birde mülakatamı gireceğiz? Bilen arkadaşlar cevaplarsa memnun olurum.

Yukarı Alt