2012 Mülakat Soruları

evet arkadaşlar izmiri bekleyenler :) özellikle beni beklediğinizi biliyorum. çok geç girdim sınav saatimden 2 saat sonra sıra geldi. aldılar gruplar halinde. oturduk forum doldurduk. öz geçmişimizi yazdırdılar. atanmamız halinde hangi ceza evinde çalışmak istediğimizi yazdık 3 tane seçtirdiler.

mülakat başlangıcı daha kapıdan adım atar atmaz berrin doğan gel kızım gel hoşgeldin diye karşıladılar

yaşımdan dolayı evlimisin dediler cevap hayır deyince
nişanlımısın dediler bunada hayır deyince
erkek arkadaşımın olup olmadığını sordular bunada hayır dedim
nasıl yani neden yok dediler erkek arkadaşımın vefat ettiğini söledim. özel hayatım hakkında konuştuk.

sorulara geçelim

cezaevi ambar memurunun görevleri
infaz koruma baş memurunun görevleri
amasya genelgesine kimler katıldı
kanuni hakim güvencesi nedir
bunlar bana sorulan sorular

diğer sorularsa
anayasa nedir
1. müdürün görevleri nelerdir.

sorular çokta önemli degil tekrar söylüyorum... kendinizi ifade etme kendinize güven komisyonu etkileme tamamen olay budur ...

halis20

Yeni Üye
hayırlısı olsun sessiz devrim cvpladınmı soruları ?

komisyon nasıllar genc yaşlı tavırları?

mülakatta kot pantlon giymek direk elenme sebebidir..kot pantolanla gelip elenen onlar kişi gördüm komisyondaki üyeler kimler;

ankara cumhuriyet başsavcısı ve 2 tanede agır ceza hakimi en üst rütbeli sen bu adamların karşısına takım elbiseyle çıkarsan ayrı olur kot pantolanla çıkarsan ayrı olur işin ciddiyetinde olmayanların şansı yok diyebiliriz

1 soruyu bilemedim 1 soru yarım. mesleki sorular tamdı. izmirde kızlaron bir çoğu kotla gelmişti. mini etekle gelen bile vardı. tayt giyip gelen.

beyza banada aynı soruları sordular:) ama kızların geneli takım giymişlerdi. acaba bu sorulara göre nasıl eleyecekeler bende cok merak ediyorum

halis20

Yeni Üye

anladım inşllah kazanırsın buarada komisyon nasıldı ?kendini tanıtmı dediler önce tekmi giriyorsun odaya heyecan varmıydı:)

heyecan yoktu bende. özgeçmiş doldurduk başta. sadece bana biraz özel hayat sordular. komisyon iyi korkmayın yani :)

Ve mülakatlarda bitiyor sonunda , bakalım ne olacak forumcip olarak hepinize bol şans diliyoruz.

kayseride girdim arkadaşlar katiplikte de iki defa girdiğim için beni tanıdılarözel hayatla ilgili sorular sordular çalışma ve evlilikle ilgili sorular oldu.yinede soralım birşeyler dediler. kars anlatmasını ve ikm görevlerini sordular gayet iyidiler. genelde son zamanlarda mülakata girmeyi pek sevmiyorum sorular daha ağır ve daha ne olursa olsun soruları oluyordu. şimdi gayet güzeldi ikinci sırada girdim çok umutluyum inşallah sanki bu sefer daha güzeldi herşey hakkımızda hayarlısı eğer olursa referanssız biri olarak daha sonraki arkadaşlara umut vericem

Bu şekilde düşünme bende senin gibi diyordum birde baktık ki adamım var diyenler liste dışı biz kazanmıştık. Ne olacağını kimse bilemez umudunuzu yitirmeyin :)

halis20

Yeni Üye

anladım bende bildiklerimi bilememekten korkuyorum :) oyüzden biraz sıkıntı var.hayırlısı bakalım

ne tuhaf değil mi resmi kuruma daha nasıl geleceğinin bilincine varamamış insanlar bir bakmışsın ikm olmuşlar. çok garip hakkında hayırlısı olur inşallah sesizdevrim

Geçen sene bir arkadaş mübaşirlik ve teknisyenlik mülakatına girmiş ve elenmişti. İkm mülakatına girince yine mi sen demişler :) Sonuç: Kazandı . Neden seninki de olmasın...

Bu şekilde düşünme bende senin gibi diyordum birde baktık ki adamım var diyenler liste dışı biz kazanmıştık. Ne olacağını kimse bilemez umudunuzu yitirmeyin :)

aynen devre bizim adamımız yoktu gittik aslanlar gibi kazandık kimse umudunu yitirmesin süprizlere açık olun

Yukarı Alt