2012 Mülakat Soruları

arkdaşlar bu konu başlı altında 2012 yılında hangi komisyonda sınava girmiş iseniz önce komisyonun şehrini belirtip ardından sizlere yöneltilen soruları bu konu başlıgı altında paylaşabilirsiniz...

örnek:

ankara komisyonu

harf ınklabı nedir tarihi nedir

infaz koruma memurunun görevleri nelerdir

akdenize kıyısı olan iller hangileridir ...

bu sorulara 2011 yılında ankarada bana sorular sorular idi sizlerde bu şekilde paylaşım yapınız konu başlıgı altında sohbet etmeyelim paylaşımlardan ilerki senelerde diger aday arkdaşlar rahatlıkla yararlanabilsinler ...

kırıkkale komisyonu

infaz hangi kanuna göre yapılır ?

mübadele kaç yıllları arasında yapılmıştır?

2008 amerika krizinin sebebi nedir?

kurtuluş savaşında savaşılmadan kazanılan millet?

kendini tanıt?

benim sorularım bunlardı..sonuç bekliyorum..

şavaşılmadan kazanılan millet mi şavaşılmadan kazanılan yerler mi sorular kolay degilmiz hakkınızda hayırlısı olsun

sen bildin mi bunları biraz zor doğrusu savaşmadan alınan yer ler ve amerika krizi inş hayırlısıyla geçersin

ARKADAŞLAR CEVAPLARI DA YAZSANIZ ÇOK İYİ OLUR.HEM SAYENİZDE ÖĞRENMİŞ OLURUZ.AYRICA SİLİFKE YOK MU?

ne çok kolay ne çok zor en azından sincan gibi yapmamış inşalalh hayırlısyla geçersin arkadaşım

savcının cezaevinde bi görevi yoktur cezaevi savcısının ilçelrerde ise cumhuriyet başsavcısının görevleri vardır

cezaevlerinin en üst düzey amirleri cezaevi savcılardır... ceza infaz kurumundaki soruştrmları yürütür ceza infaz kurumunda incelemeler yapar

ilçe ceza infaz kurumlarında müdürlük olmayan cezaevlerinden bahsediyorum cumhuriyet savcısı ceza infaz kurumunun herşeyinden sorumludur en üst düzey mülki amirdir

savcının cezaevinde bi görevi yoktur cezaevi savcısının ilçelrerde ise cumhuriyet başsavcısının görevleri vardır

cezaevlerinin en üst düzey amirleri cezaevi savcılardır... ceza infaz kurumundaki soruştrmları yürütür ceza infaz kurumunda incelemeler yapar

ilçe ceza infaz kurumlarında müdürlük olmayan cezaevlerinden bahsediyorum cumhuriyet savcısı ceza infaz kurumunun herşeyinden sorumludur en üst düzey mülki amirdir
teşekkürler:)

teşkkrler yağız. inebolu da sormuşlar ya onun için sordum.
sincan ciddi derecede zor sormuş.
inebolu normal gayet iyi sormuş.: inebolu da öğrencilikte boy kilodan snra 5 kişi kalmış. herkes girer galiba. 5 kişi alınacak çünkü.

işte bende şüphede kaldım iki kere tekrarladı birinde devlet birinde millet dedi? bende biliyorm ama şuan hatırlayamadım dedim.. sonucu çok merak ediyorum ..

sen bildin mi bunları biraz zor doğrusu savaşmadan alınan yer ler ve amerika krizi inş hayırlısıyla geçersin

inşallah evet zordu.. kriz sorusuna da cevap verdim...

savaşılmadan kazanılan yerler: kırklareli edirne tekirdağ(batı trakya) ist boğazlar ve çevresi.
savaşılmadan kazanılan millet yok : olsa olsa belki hatay olabilir. oda millet mi bilimiyorum.

kurtuluş savaşında savaşılmadan alınan yerler güney cephesinde istanbul ve doğu trakyadır arkadaşlar

özellikle henüz mülakata girmemiş arkadaşlar istanbulda yapılan atletizm yarışmasıyla ilgili çok soru sordular.. bayalarda 1. 2. 3.? aynı şekilde erkeklerde 1. 2. 3. ? isimlerini istemişler? ve türkiye kaç madalya aldı?? benden önceki çoğu arkadaşa bu soruları sordular??

Yukarı Alt