2012 Mülakat Soruları

sordukları soruya cevap vermeniz pek önem farzetmiyo bence elmalı komisyonu kimi arkadaşa soru bile sormda yani...sohbet üstüne yaptılar mülakatı.

fevzi

Yeni Üye
ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE MÜLAKATTAN ÇIKAN ARKADAŞLARA GEÇMİŞ OLSUN DİYOR VE HAKLARINDA HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUM SORULARIN YANINDA İÇERİ İLK GİRİŞTEN İTİBAREN GEÇEN ANLARI BİZE ANLATABİLİRSENİZ SEVİNİRİM

içeri girdim hoşgeldin dediler kendine tanıtırmısın baban ne iş yapıyor kaç kardeşsiniz buraya gelmeden önce ne iş yapıyordun dediler sonra meclisin hükümeti denetleme yolundan bitanesi söyleyebilirmişsin dedi bide ceza ve tevkif evleri müdürü kimdir dedi sonra çıkablirisn dedi

izmir komisyonu

anayasa nedir

infaz koruma başmemurunun görevleri nelerdir

cezaevinde ambar memurunun görevi nedir ...

messini

Yeni Üye
silivride mulakata giren bayan aday varsa sorular hakkında bizleri bilgilendirsin sonuçta bayanların sıralamasıyla erkeklerin sıralaması birbirinden ayrı yani erkek adaylara soruları söylemeniz sizin zararınıza olmayacak sadece sevap işlersiniz böylece

y2ss4n

Yeni Üye
sorular genel olarak orta dereceli zorluk açısından fakat elemek için her adliyede sorulan 1-2 soru çıkmış

nurse_n

Yeni Üye
tekirdağda girdim bende bana sorulan sorular
-mondros ateşkes antlaşmasını anlatınız
-türkiyede nüfusun en az olduğu yıl hangisidir?
-osmanlı devletinde parayı ilk kullanan padişah hangisidir?
-bitki örtüsü çeşidi hangi bölgede daha çoktur?

nadir33

Yeni Üye
s.a arkadaşlar herkezin allah yardımcısı olsun.sizlere bir sorum olacak görev yerimiz neresi olacak mesela ben mersinde mülakata girecem görev yerim mersinmi olacak ?

Muglada girdim mülakata ceza infaz kurumlari erzurum kongresi maddelerini sordular.daha sonra da Türkce ögr. mezunu oldugum icin puanlar hakkında konustuk..

halis20

Yeni Üye

hayırlısı olsun nursen cvpladınmı peki soruları kolaymıs bence soruların

enaznufus doğu anadoluda ilk para osman bey bakır para bitki örtüsü marmara bölgesi mondors osmanlının fiilen yok sayıldığı antlaşma diye biliyorum:)keşke bana da böyle sorular gelse:D

xkrc

Yeni Üye
Yarın antep adliyesinde sözlüye gireceğim burada soruları paylaşan tüm arkadaşlardan Allah razı olsun, biraz heyecan var özellikle antep adliyesinden gelecek yazıları bekliyorum :(... Sıralamam bayağı gerilerde açıkçası pekde umut yok...

Musti06

Yeni Üye
Arkadaşlar cep telefonunuzu kapatın ne olur ne olmaz. Arıyabiliyorlar sonra zor durumda kalmayın komple kapatın gitsin.

Yukarı Alt