Yeni İkm Üniformaları

ARKADAŞLAR KÜTAHYA CİK OLARAK BİZDE BAKANLIĞA ÖRNEK ÜNİFORMA GÖNDERDİK.BİZİM KONFEKSİYON ATÖLYESİNDE DİKİLDİ.GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL OLDU.CİPDER DERGİDE İTALYAN MESLEKTAŞLARIMIZIN GİYDİĞİNE BENZİYOR.BAKANLIK HENÜZ KARAR VERMEMİŞ AFYONDAKİLERDE SADECE ÖRNEK.
SAYGILAR

duyarlı kapıda kıyafetlerle italyadaki üniformalar arasında daglar kadar fark var onlarda bere var bizde şapka üzerlerindeki üniformda farklı acaba farklı bi üniformamı yolladınız siz bizim gördügümzdende farklı arkdaşalrında söyledgi gibi bi fotograf varsa paylaşırsan seviniriz kardeşim

devlet sırrı mübarek bu üniformalar :))) ekleyin şu fotoğraflarıda merakımız gitsin :))

DUYARLI KAPI www.duyarlikapi.com bu linkde var

onu gördüm. kütahya cik ten bir arkadaş farklı yazmış yorumlara bakarsan görürsün. :)

Dns_

Yeni Üye
Siz çoğul bahsetmişiniz ben yardımcı olmak istedim daha net belirtseydiniz(üniformalar yerine kütahyada yapılan diye şerk düşseydin) bende sazanlık yapıp size cevap vermezdim.

ebrar

Yeni Üye
ben üniformaların rengini gerçekten hiç beğenmedim arkadaşlar o ne öyle turkuvaz mavisi,üniforma dediğin ağır olur biraz okul önlüğü gibi olmaz ya da pizzacı kıyafeti gibi ne bileyim işte... birde o pantolonlar çok dar tayt kesim resmen daha rahat hareket açısından bol dökümlü asker pantolonu kalıbında olsa daha güzel olurmuş çevik kuvvet pantolonu kesiminde olsa daha iyi olurdu...

özet olarak bu kıyafetleri kim tasarladı bilmiyorum ama tek kelimeyle berbat...

swgswg

Yeni Üye

aynen katılıyorum.. Ayrıca canlı canlıda gormedik ama kumaşıda pek kaliteli gibi durmuyor.. En önemliside mesleğın ağırlığını taşıyamıyor.. Gerçi bi girelim ne olsa giyeriz de.. yinede Allah nasip eder de bizde ikm olursak o ağırlığı ustumuzde taşırsak diye düşüncemi belirtmek istedim;) pantolon ve t shırt.. Bence bu uniformalar işi çok sıradanlaştırmış..

arkadaşlar yeni üniforma örnekleri forumcip facebookta adres çubuğuna verdiğim linki yazın

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=2872623088320&set=o.279926388718072&type=1&theater#!/media/set/?set=o.279926388718072&type=1

ebrar

Yeni Üye
evet verdiğiniz linkteki üniformalar güzelmiş gerçekten burada yayınlanan turkuvaz mavisi formalarla hiç bi ilgisi yok... inşaallah verdiğiniz linkteki gibi olur üniformalar... özellikle tişört ve pantolonları çok beğendim...

Yukarı Alt