Yeni İkm Üniformaları

selamlar devrem:)) nasılsın:) dün bizim pantolon ölçülerimizi tekrar gönderdik tişört ve diğer şeyler gelmiş bizim cezaevine bir pantolon kalmış... yani yakın bir zamanda geçecez biz bu gidişle.... bakalım nasıl olcak giyince haber ederim :)

oooo devrem burdaymıs :) devrem yakısır sizlere yeni üniformalar elbiseler size erken gelir bizden ölçüler alındı ama bakalım :) sen haberdar edersin bizi tüm kadın kapalıya selamlar ...

biz yeni kazananların da ölçüleri alındı gelmesi bir ayı bulur diyolar o yüzden çalışanlarda aldık üniformaları bu hafta giyecegiz:

ikm1

Yeni Üye
s.a meslektaşlarım.nasılsınız? bazı c.i.k ler de yeni üniformaların dağıtılmaya başlandığı söyleniyor doğrumudur?herkese iyi akşamlar.

yeni infaz ve koruma memurları üniformaları bu yıl sonuna kadar tüm c.ik larına dagtılacak tshörtler tamam botların ihalesi yapılıyor şuanda en kısa zamanda dagıtlacak

arkadaşlar ben bugün ankara eğitim merkezine kayıt yaptırırken beden ölçüleri için yeni üniformaları giydim. benim ölçülerim ara beden olduğu için deneyerek verdim ölçüleri. üniformalar güzel. fotoğraf bile çekindim. komando pantolonu ve tişört var. botlar yok daha.

Erzurum Hüseyin Turgut Eğitim Merkezinde dağıtıldı yeni elbiseler ama daha bot yok öğrenciler yeni kıyafetleri giymeye başladılar.

Yukarı Alt